• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Ліцензія на пальне: скільки коштує і які штрафи при її відсутності

Оновлено

21.05.2019 2810 0 1

Зберігання пального – 2019: ТОП найпоширеніших проблем (суджень)

Пальне-2019: відповіді на актуальні запитання

Пальне-2019: мінімізуємо грошові втрати

Пальне-2019: актуальні проблеми та поради щодо їх розв’язання

Пальне та штрафи з 01.07.19 р. Частина перша. Штрафи за порушення обігу пального

Пальне та штрафи з 01.07.19 р. Частина 2. Штрафи за порушення порядку реєстрації акцизних накладних

Акцизний склад пального з 1 липня: перше знайомство

Акцизний податок: способи захисту від штрафів, скасування ППР, судова практика

Зміни у СЕАРП з 1 липня для підприємств, які використовують пальне

З 1 липня акцизні склади необхідно обладнати витратомірами-лічильниками

Коли акцизний склад використовують для власних потреб

Чи буде акцизним складом приміщення, де зберігають, одержують, видають алкоголь?

Зберігання/переміщення власного пального – акцизний склад пересувний


До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють (планують здійснювати) діяльність з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, відповідно до окремих положень Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» з 01.07.2019 необхідно отримувати ліцензії.

Для отримання ліцензії подаються документи, визначені Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Перелік документів за посиланням.

Ліцензії на право виробництва пальним

Річна плата за ліцензії на право виробництва пального становить 780грн.; ліцензії на право виробництва пального видаються, призупиняються та анулюються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику; ліцензії видаються терміном на п'ять років; плата за них справляється щорічно. Штрафна санкція за виробництва пального без наявності ліцензії  - 1000000 грн

Ліцензії на право оптової торгівлі пальним

Річна плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за наявності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним - 5 000 грн. за кожне таке місц; річна плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за відсутності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним - 10 000 грн. за кожне таке місце; ліцензії на право оптової торгівлі пальним видаються органом виконавчої влади, уповноваженими Кабінетом Міністрів України терміном на п’ять років. Штрафна санкція за оптову торгівлю пальним без наявності ліцензії - 500 000 грн.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним

Річна плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним становить 2000 грн. на кожне місце роздрібної торгівлі пальним; ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб'єкта господарювання; ліцензії видаються терміном на п’ять років; плата справляється щорічно і зараховується до місцевих бюджетів. Штрафна санкція за роздрібну торгівлю пальним бет наявності ліцензії - 250 000 грн.

Ліцензії на право зберігання пального

Річна плата за ліцензії на право зберігання пального становить 780 грн.; ліцензії на право зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем розташування місць зберігання пального; ліцензії видаються терміном на п'ять років. Штрафна санкція за зберігання пального без наявності ліцензії - 500 000 грн. 

Імпорт або експорт пального здійснюється за наявності у суб'єкта господарювання, що імпортує або експортує пальне, ліцензії на право виробництва або зберігання, або оптової чи роздрібної торгівлі пальним. 

cv.sfs.gov.ua

1 из 1

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали