Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Рубрика:

МСФЗ

Рубрики розділу:

  У рубриці МСФЗ зібрана інформація про перехід на міжнародні стандарти ведення фінансової звітності, описані вимоги до облікової політики за МСФЗ, визначено порядок надання, склад і терміни фін звітів в Україні. Детальніше про рубрику МСФЗ ➤➤➤

  Міжнародні стандарти фінансової звітності

  Зміни, внесені до Закону про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні, зобов'язують вести бухоблік по МСФО (міжнародним стандартам фінансової звітності).

  Мета переходу на МСФЗ - надати інвесторам та іншим користувачам фінансової звітності можливість зіставити показники діяльності українських підприємств за міжнародними стандартами фінансової звітності.

  Впровадження МСФЗ передбачено з 01.01.18 р, з 31.12.18 р. і з 31.12.19 р.

  Перелік підприємств, які застосовують міжнародні стандарти у веденні фінансової звітності, розширився. Тепер міжнародні стандарти бухгалтерської звітності повинні застосовуватися:

  • публічними акціонерними товариствами, банками, страховими компаніями, кредитними спілками - емітентами цінних паперів, цінні папери яких допущені до біржових торгів;
  • пвеликими підприємствами:
   • балансова вартість активів, яких - понад 20 млн євро;
   • чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) - більш 40 млн євро;
   • середня чисельність працівників - понад 250 чол .;
  • ппублічними товариствами, компаніями, які здійснюють діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення.

  Підписка на розділ Комерція, в рубриці МСФЗ відкриває матеріали для бухгалтерів, які мають впровадження МСФЗ. Матеріали по переходу на міжнародні стандарти ведення фінансової звітності підготовлені експертами міжнародниками і представлені у вигляді курсів за МСФЗ, в яких викладені фінансові інструменти МСФЗ, наведено приклади бухгалтерських проводок з обліку основних засобів відповідно до МСФЗ, а також містять роз'яснення щодо застосування всіх міжнародних стандартів.

  У рубриці МСФЗ зібрані готові рішення за правилами переходу на МСФЗ, облікову політику, плану рахунків МСФЗ, а також варіанти методів розрахунку під політику вашої компанії відповідно до міжнародних стандартів фінзвітності. Uteka в рубриці МСФЗ:

  • допоможе впровадити МСФЗ;
  • навчить - як правильно вести бухоблік за міжнародними стандартами;
  • розповість - хто, коли і яку здає фінансову звітність;
  • підкаже - як складати фінансову звітність за міжнародними стандартами.

  З Ютека завжди є рішення.