Акцизний склад пального з 1 липня: перше знайомство
Все про пальне: як отримати ліцензію, уникнути штрафів і правильно оформити акцизні накладні
Ліцензія на пальне: скільки коштує і які штрафи при її відсутності
Ця стаття буде цікавою для тих платників податків, які використовують у своїй діяльності пальне, й допоможе визначити, чи вважатимуться вони розпорядниками акцизного складу з 01.07.19 р.
Для платників податків, які уважно слідкують за змінами законодавства, не є новиною, що з 01.07.19 р. ледь не кожен, хто не лише виробляє та продає пальне, але й зберігає його, змушений буде зареєструватися розпорядником акцизного складу та отримати відповідну ліцензію. Тому правильне розуміння поняття «акцизний склад пального» з 1 липня поточного року є надзвичайно важливим.
Зокрема, з 01.07.19 р. слід розрізняти поняття:
- акцизний склад – приміщення або територія на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізації пального (пп. «б» пп. 14.1.6 Податкового кодексу, далі – ПК);
- акцизний склад пересувний – транспортний засіб (автомобільний, залізничний, морський, річковий, повітряний, магістральний трубопровід), на якому переміщується та/або зберігається пальне на митній території України (пп. 14.1.61 ПК) .
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року