Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Рубрика:

Господарські операції

Рубрики розділу:

  Господарські операції в Україні - це дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов'язань, власному капіталі підприємства. В процесі своєї діяльності організація регулярно здійснює господарські операції - покупку, продаж, ліквідацію активів, розрахунки з контрагентами і працівниками, оренду, лізинг, посередницькі операції і т.д. Залежно від того, які господарські операції проводить організація з нерухомістю, транспортом, землею, матеріалами та запасними частинами, заборгованостями і векселями, кредитами, позиками і банківськими депозитами, а також як ведуться розрахунки з покупцями і замовниками змінюється баланс підприємства.

  Облік господарських операцій

  Основне в організації обліку господарських операцій - кількість капіталу, при русі якого не повинно порушуватися рівноваги між загальною сумою грошей, засобів і загальною сумою їх джерел. При проведенні господарських операцій повинно зберігатися рівновагу в балансі.

  Для підприємств з філіями здійснення спільної діяльності має свою специфіку в обліку господарських операцій. У рубриці Господарські операції бухгалтерський облік господарських операцій наведено в прикладах і схемах, опубліковані формули змін пасиву і активу, приклади проводок, які охоплюють всі види діяльності підприємств - від виробництва до торгівлі і сфери послуг.

  Підписка на розділ Комерція в рубриці Господарські операції відкриває матеріали: які типи господарських операцій краще проводити, щоб гарантовано отримати прибуток. Досвідчені бухгалтери-практики і господарники України, аналітики та експерти дають вам готові рішення по збереженню балансу в діяльності підприємства. В електронному журналі Uteka.ua надана вся необхідна інформація про оформлення та здійсненні господарських операцій на підприємстві, відображення в обліку та оподаткування таких операцій.

  З Ютека завжди є рішення.