Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рішення з бухобліку, податків та права

Шановні колеги!

Вітаємо вас із Днем фермера, дякуємо за вашу невтомну працю. Наш колектив щиро зичить, щоб небо було мирним, погода завжди була сприятливою, техніка – надійною, а врожаї – щедрими.

Добра і щастя вам і вашим родинам, які зберігають культурні традиції та національну ідентичність українців!

Даруємо всім промодоступ до всіх публікацій Uteka-Агро.

Зберігання та експорт зерна: оформлення, бухоблік, податкові наслідки

Пропонуємо до вашої уваги Агропорадник, в якому висвітлено найважливіші аспекти обліку зерна.

З нього ви дізнаєтеся про засади документування, бухобліку і податкові нюанси операцій, починаючи зі збору зернових і завершуючи їх реалізацією та експортом, з урахуванням організаційних та законодавчих змін 2022 року.

Матеріали Агропорадника допоможуть вам у вашій нелегкій праці.

Агропорадник «Бухгалтерія посівної: облік та оподаткування виробничих витрат»

Вирощування сільгоспкультур – клопіткий і відповідальний виробничий процес. Зокрема й для бухгалтера – слід перевірити, чи всі бухгалтерські записи щодо цих операцій підтверджено первинними документами, та пересвідчитись у достовірності бухгалтерських оцінок.

Редакція Uteka-Агро підготувала Агропорадник «Бухгалтерія посівної: облік та оподаткування виробничих витрат». До нього включено всі важливі аспекти обліку та оподаткування виробничих витрат у рослинництві.

Агробізнес: операційна діяльність в умовах воєнного стану

Агробізнес подібний до годинника з чітким механізмом, термінами, процесами та технологіями. Його тимчасово не можна призупинити чи законсервувати. Попри військову агресію ворога, аграрії мусять працювати і будуть це робити.

У цьому спеціальному випуску ми інформуємо про нововведення щодо сплати податків, подання звітності, трудових відносин та в цілому ведення основної операційної діяльності сільгосппідприємств в період воєнного стану.

Матеріали спецвипуску поновлюватимуться щодня.

Агрокомплекти: коли потрібно знати все!

Шановні колеги!

Ми підготували КОМПЛЕКТИ під ваші потреби, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника сільськогосподарського підприємства та фермерського господарства.

Включено готові рішення, вебінари, освітні курси та інструкції для бухгалтера на кожен місяць з розглядом поточних завдань на конкретних прикладах – з розрахунками, проводками, коментарями податкових консультантів, досвідчених бухгалтерів, представників офіційних держорганів.

Спеціальні тематичні випуски

Спецпроекти від Uteka

Всі матеріали