Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Найповніша бібліотека безпечних рішень з бухобліку, податків та права для с/г галузі

Зберігання та експорт зерна: оформлення, бухоблік, податкові наслідки

Пропонуємо до вашої уваги Агропорадник, в якому висвітлено найважливіші аспекти обліку зерна.

З нього ви дізнаєтеся про засади документування, бухобліку і податкові нюанси операцій, починаючи зі збору зернових і завершуючи їх реалізацією та експортом, з урахуванням організаційних та законодавчих змін 2022 року.

Матеріали Агропорадника допоможуть вам у вашій нелегкій праці.

Агропорадник «Власні та орендовані основні засоби в агробізнесі: бухгалтерський та податковий аспекти»

На будь-якому сільгосппідприємстві є різноманітні основні засоби (далі – ОЗ): від будівель та споруд, сільгосптехніки і до інших ОЗ та малоцінки. У цьому Агропораднику ми розкриємо ті сфери обліку та оподаткування операцій із ОЗ, на які найчастіше звертають увагу контролери під час проведення перевірок суб’єктів господарювання.

Редакція Uteka-Агро підготувала Агропорадник «Власні та орендовані основні засоби в агробізнесі: бухгалтерський та податковий аспекти».

Агробізнес: операційна діяльність в умовах воєнного стану

Агробізнес подібний до годинника з чітким механізмом, термінами, процесами та технологіями. Його тимчасово не можна призупинити чи законсервувати. Попри військову агресію ворога, аграрії мусять працювати і будуть це робити.

У цьому спеціальному випуску ми інформуємо про нововведення щодо сплати податків, подання звітності, трудових відносин та в цілому ведення основної операційної діяльності сільгосппідприємств в період воєнного стану.

Матеріали спецвипуску поновлюватимуться щодня.

Агрокомплекти: коли потрібно знати все!

Шановні колеги!

Ми підготували КОМПЛЕКТИ під ваші потреби, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника сільськогосподарського підприємства та фермерського господарства.

Включено готові рішення, вебінари, освітні курси та інструкції для бухгалтера на кожен місяць з розглядом поточних завдань на конкретних прикладах – з розрахунками, проводками, коментарями податкових консультантів, досвідчених бухгалтерів, представників офіційних держорганів.
Всі матеріали