• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Пальне-2019: актуальні проблеми та поради щодо їх розв’язання

21.05.2019 2026 0 1

Ліцензія на пальне: скільки коштує і які штрафи при її відсутності

Із цієї статті ви дізнаєтеся: які проблеми виникають у сільгоспвиробників напередодні набуття чинності законодавчих норм про ліцензування діяльності, пов’язаної із пальним, реєстрацію акцизних складів (далі – АС) та як уберегтися від штрафів.

За цією темою див. також «Ліцензія на пальне: кому обов’язково отримувати», «Ліцензія на зберігання пального: більше запитань, ніж відповідей».

Ця стаття буде корисною для тих суб’єктів господарювання (далі – СГ), які реалізують та/або зберігають пальне, але в яких вже виникли запитання про організацію обігу пального з 01.07.19 р. У ній, зокрема, будуть розглянуті питання, які станом на дату підписання номеру до друку не вирішені виконавчою гілкою влади і можуть спричинити певні незручності СГ.

Однією з найпоширеніших проблем на сьогодні є така: «Орган ДФС не видає ліцензію, кажуть, щоб приходили в кінці травня – червня».

У такому разі передусім радимо зафіксувати факт подання вами до органу ДФС документів для отримання ліцензії (тієї, що вам необхідна). Такими є заява та додатки до неї (див. ст. 15 Закону від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» в редакції від 01.07.19 р., далі – Закон № 481).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали