Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бухгалтерські вебінари

Операції з пальним – особливості воєнного часу

Операції з пальним – особливості воєнного часу: імпорт для продажу та власного споживання; оптова та роздрібна торгівля; ліцензування.

Первинні документи та воєнний стан

5 основних правил заповнення; зміни у обов’язкових реквізитах та ЕДО; втрачені/знищені – спецпроцедура повідомлення; запізнілі – неотримані від контрагента.

Оптимізація трудових відносин та воєнний стан (Закон № 2352)

Оптимізація трудових відносини та воєнний стан (Закон № 2352): нові форми трудових відносин; «відпусткові» новації; нові підстави для звільнення; зупинення виплат середнього заробітку мобілізованим; спрощення трудових процедур для бізнесу.

Декларація з ПДВ: особливості відображення податкових зобов’язань и податкового кредиту, строки подання, виправлення помилок та відповідальність

1. Податкові зобов’язання з ПДВ. 2. Податковий кредит з ПДВ. 3. Реєстраційний ліміт. 4. Додатки до декларації. 5. Виправлення помилок. 6. Відповідальність.

Відповідальність, перевірки, відновлення реєстрації ПН та подання звітності в умовах воєнного стану: Закон № 2260

І. Відповідальність та перевірки. ІІ. ПДВ: 1. Реєстрація ПН/РК. 2. Подання декларацій з ПДВ за лютий – травень. 3. Відшкодування ПДВ. ІІІ. Податок на прибуток та фінзвітність

Єдиний податок за ставкою 2 %

1. З якого моменту можна стати платником ЄП за ставкою 2 % та хто може перейти. 2. Чи може податкова відмовити у переході на ЄП за ставкою 2 %. 3. Перехідна звітність. 4. Ризики для платників ПДВ та платників податку на прибуток. 5. Перехідні операції: як відобразити в обліку. 6. Повернення до колишньої системи оподаткування.

Облік під час війни: документи, розрахунки, активи

1) Первинні документи.

2) Розрахунки

3) Активи.

Агробізнес у період воєнного стану: податкові пільги; трудові та земельні відносини

І. Податкові пільги. ІІ. Трудові відносини протягом війни. ІІІ. Земельні відносини у період воєнного стану.

Кредитування Приватом аграріїв на посівну-2022

08.04.2022 в 14:00 стартує наш третій онлайн-мітап: «Поновлення банківського кредитування аграріїв України на посівну-2022 в умовах воєнного стану». Ми обговоримо найактуальніші проблеми та задачі, які потребують термінового вирішення, які вже сьогодні є можливості та як справляється з ними Приватбанк.

Кредитування аграріїв на посівну-2022

Поновлення банківського кредитування аграріїв України на посівну-2022 в умовах воєнного стану. 23.03.2022 в 12:00 стартує онлайн – мітап: Поновлення банківського кредитування аграріїв України на посівну-2022 в умовах воєнного стану. Ми обговоримо найактуальніші проблеми та задачі, які потребують термінового вирішення, та які вже сьогодні є можливості!

Кредитування аграріїв на посівну-2022

Поновлення банківського кредитування аграріїв України на посівну-2022 в умовах воєнного стану. 23.03.2022 в 12:00 стартує онлайн – мітап: Поновлення банківського кредитування аграріїв України на посівну-2022 в умовах воєнного стану. Ми обговоримо найактуальніші проблеми та задачі, які потребують термінового вирішення, та які вже сьогодні є можливості!

Складаємо правильно неприбутковий звіт, Прозорро-документи

1. Неприбутковий звіт: заповнюємо правильно! Лайфхаки із заповнення. Поширені помилки. Аналіз податкових роз’яснень щодо втрати неприбутковості. 2. Електронні інструменти в Прозорро: як правильно користуватися ними замовникам?

Землі сільгосппризначення: актуальні питання сплати єдиного податку та плати за землю

1. Єдиний податок четвертої групи.

2. Новації щодо плати за землю у 2022 році.

2022 рік розпочато! Закупівлі та документування діяльності підприємства

1. Організація закупівель на початку року. 2. Огляд функціональних можливостей «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства». 3. Документи в діяльності підприємства: від первинних до розпорядчих. 4. Оформлення, складання, виправлення помилок

Декларація з податку на прибуток за 2021: заповнюємо без помилок на прикладах

1. Відмова від різниць. 2. Правила звітування. 3. Правила заповнення декларації – рядок за рядком. 4. Заповнення додатків. 5. Відповідальність з податку на прибуток.

ПДВ-2022: зміни, топ-помилки, виправлення в ПДВ-звітності

1. ПДВ-зміни – 2022. 2. Як уникнути блокування ПН/РК. 3. Операції, звільнені від ПДВ, і правила розподілу ПДВ. 4. Топ-5 помилок із ПДВ та як їх уникнути. 5. Порядок виправлення помилок у ПДВ-звітності.

Закон № 1914 (проєкт № 5600): як вижити аграрію?

1. Мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) на 1 га. 2. Обкладення ПДФО операцій із продажу товарних сільгоспземель та обкладення за підвищеною ставкою ПДФО операцій із продажу нерухомості (18%). 3. Виключення з платників єдиного податку четвертої групи за кодами 01.47 (розведення свійської птиці),01.49(у частинірозведення та вирощування перепелів і страусів) та 10.12(виробництво м'яса свійської птиці). 4. Визначення «сільськогосподарський товаровиробник» та вплив на окремі норми. 5. Калькулятор розрахунку МПЗ та розбирання ваших кейсів!

Нова податкова реформа: законопроєкт № 5600

1. Новий податок для сільгоспугідь та земподаток. 2. ПДФО. 3. ПДВ. 4. Податок на прибуток. 5. Єдиний податок. 6. Адміністрування. 7. Інші податки.

Дисконтування в бухгалтерському обліку: розрахунки та бухгалтерські проведення

1. Навіщо застосовувати дисконтування в бухгалтерському обліку? 2. Математичний апарат для дисконтування. 3. Позики, отримані на ринкових умовах. 4. Позики, отримані на неринкових умовах. 5. Дисконтування дебіторської та кредиторської заборгованості.

РРО/ПРРО на порозі 2022 року: обов’язок для юросіб та ФОП; товарний облік; нові чеки; штрафи за «нові» та «старі» порушення

1. РРО/ПРРО-зобов’язані: відштовхуємося від розрахункової операції. 2. Товарний облік у фізособи-підприємця: неминучий обов’язок з 26.11.2021. 3. Реквізити чеку: увага на деталі. 4. РРО чи ПРРО: що краще обрати, критерії вибору. 5. ПРРО: покрокова інструкція застосування. 6. Порушення у РРО/ПРРО-сфері: відповідальність.

Пролонгація договорів оренди землі: алгоритм дій

1. Проблемні питання визначення дати припинення договорів оренди землі: для чого і в яких випадках потрібна така дата. 2. Новий порядок поновлення договорів (для договорів, укладених чи змінених після 15.07.2020). 3. Договори, укладені до 15.07.2020: сумнозвісна ст. 33 Закону про оренду землі. 4. Практичні рекомендації щодо умов договорів оренди землі стосовно пролонгації. Зразок відповідної частини договору.

Е-лікарняні: алгоритм проходження й тонкощі розрахунку лікарняних

1. Проблеми, з якими зіштовхнувся роботодавець. 2. Як визначити день і час, коли е-лікарняний готовий до оплати. 3. Чи треба друкувати електронний листок непрацездатності. 4. Призначення матзабезпечення роботодавцем: алгоритм дій від Фонду. 5. Як працювати комісії з соцстраху з е-лікарняними? Та інше детальніше за посиланням.

Документи у діяльності підприємства

Документування господарських операцій. Первинні документи. Новації в оформленні розпорядчих документів згідно із новим ДСТУ.

Все про облік послуг КНП: від ціноутворення до розрахунків

1. Послуги медичного КНП: локальне та договірне оформлення, собівартість, ціноутворення та управлінський облік. Готівкові та безготівкові розрахунки за послуги. 2. Облік реалізації послуг та взаєморозрахунків з покупцями в «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства». Ведення каталогу послуг, ціноутворення, облік доходів за видами послуг і напрямів.

Податкова звітність з ПДВ: формування показників та виправлення помилок

1. Податкова звітність з ПДВ: формування показників та виправлення помилок. 2. Податок на прибуток за 9 місяців 2021 року. ПДФО, військовий збір та ЄСВ в ІІІ кварталі 2021 року. 3. Огляд функціональних можливостей «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства».

Законопроєкт № 5600: близькі новації

1. Адміністрування податків і зборів. 2. Мінімальне податкове зобов’язання для власників, орендарів, користувачів земельних ділянок. 3. Податок на прибуток. 4. Податок на доходи фізичних осіб. 5. ПДВ. 6. Акцизний податок. 7. Інші податки та збори: екологічний податок, рентна плата, плата за землю, єдиний податок. 8. Інші зміни в податковому законодавстві. «Вільні економічні зони» та особливості їх оподаткування. 9. Ліцензування операцій із підакцизними товарами – що змінюється. 10. Зміни в законодавство про РРО. Нові вимоги до товарного обліку.

«Нульове» декларування: як скористатися податковою амністією

1. Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування. 2. Декларанти для цілей одноразового добровільного декларування. 3. Об’єкти одноразового добровільного декларування. 4. Порядок подання декларації. 5. Порядок подання уточнюючих декларацій. 6. База для нарахування збору з одноразового добровільного декларування. 7. Ставки збору. 8. Порядок відкриття спеціального рахунка. 9. Податкові перевірки та відповідальність фізичних осіб/декларантів. 10. Перехідні положення. 11. Практичні поради та рекомендації.

Первинні документи в бухобліку: правила складання; судова практика; законодавчі зміни

Як зміни до Наказу № 88 та ДСТУ 4163:2020 вплинули на оформлення первинних документів. 1. Який документ є первинним. 2. Значення первинного документа для податкового обліку. 3. Дата складання. 4. Хто може складати та підписувати первинні документи. 5. Форма первинних документів. 6. Обов’язкові реквізити. 7. Печатка – обов’язковий реквізит? 8. Які помилки в реквізитах не є значними. 9. Запізнілі первинні документи. 10. Відсутність первинного документа. 11. Чи треба складати первинний документ на курсові різниці? 12. Бухгалтерська довідка.

Проблемні питання з ПДВ: складання ПН/РК; заповнення декларації; виправлення помилок; блокування ПН/РК

1. Як скласти ПН, якщо товар купується під однією назвою, а продається під іншою. 2. Кілька передоплат або відвантажень в один день: скільки ПН складати. 3. Анулювання зайвої (неправильної) ПН: коли можна уникнути показника ∑Перевищ. 4. Дата оформлення РК у разі повернень і зміни ціни. 5. Як скласти повторний РК до ПН. 6. ПН і РК у разі зміни ставки ПДВ під час продажу сільгосппродукції. 7. Як зарахувати від’ємне значення в рахунок погашення податкового боргу. 8. ПДВ-помилки минулих періодів: особливості заповнення уточнюючого розрахунку. 9. Блокування ПН/РК: алгоритм дій. 10. Таблиця даних: що хочуть бачити податківці.

Кар'єрні можливості українського бухгалтера з АССА

1. Що таке АССА, її історія. 2. Статистика АССА у світі та Україні. 3. Ключові напрями роботи АССА. 4. Переваги кваліфікації АССА. 5. Особливості складання іспитів та загальні умови. 6. Переваги навчання з провайдером.

МСФЗ: основні засоби, зменшення корисності нефінансових активів, вплив Covid-19

1. COVID-19 та його вплив на фінансову звітність. 2. Застосування МСБО 36 в умовах COVID-19. 3. Знецінення нефінансових активів. 4. Чи є COVID-19 показником знецінення на звітну дату? 5. Які показники найбільш актуальні для пандемії COVID-19? Повна програма – на сторінці реєстрації.

Збереження орендованої землі в умовах відкриття ринку землі: можливості, ризики, рішення

1. Укладання угод за земельними ділянками із 01.07.21 р. 2. Збереження земельного банку. 3. Захист існуючих прав на землю.

Неприбуткові організації: ризикові операції; облік; звітність

1. Як отримати/зберегти статус неприбуткової організації. 2. Бухгалтерський облік доходів та витрат. 3. Податок на прибуток. 4. ПДВ.

Спрощені закупівлі за новими правилами

1. Зміни до Закону про публічні закупівлі: чого очікувати? 2. Хто відтепер проводить спрощені закупівлі в організації замовника? 3. Строки проведення спрощених закупівель змінено. 4. Коли укладати договір за результатами спрощеної закупівлі. 5. Нові умови для непроведення спрощеної закупівлі.

Особливості відпускного літа – 2021: оформлення; надання; розрахунок; звітність

1. Види оплачуваних відпусток. 2. Документальне оформлення щорічних відпусток. 3. Відпустки «наперед», надання «накопичених невідгуляних» відпусток. 4. Відпустка чи компенсація? 5. Відпустка за роботу на комп’ютері, за ненормований робочий день. 6. Додаткова соціальна відпустка на дітей з 09.05.21 р. 7. Розрахунок і виплата відпусткових за оновленою Постановою № 100 (з 12.12.20 р.). 8. Уникаємо помилок під час розрахунку. 9. Відображення відпусток у новій Об’єднаній звітності.

Послуги медичного КНП

1. Послуги медичного КНП: загальні положення. 2. Управлінський облік у КНП, або Директор хоче оцінити рентабельність. 3. Формування собівартості послуг КНП. 4. Формування доходів від реалізації послуг КНП. 5. Розрахунки за послуги КНП: тонкощі готівкових і безготівкових операцій.

Відкриття ринку землі з 1 липня: як підготуватися

Ринок сільськогосподарської землі – основні правила та умови. 2. Переважне право на придбання сільськогосподарської землі. 3. Дві черги осіб, які мають переважне право на придбання землі. 4. Переважне право і земельні торги. 5. Передання переважного права.

Загалом буде розглянуто 21 пункт. Деталі за реєстрацією.

Як виправити помилки без ризиків та штрафів: бухоблік, податок на прибуток

1. Бухоблікові помилки: коли та як виправляти. Чи можна не виправляти несуттєві помилки. Чи є строк давності для бухгалтерських помилок. Відповідальність за бухгалтерські помилки. 2. Помилки з податку на прибуток 2.1. До якої помилки не дотягнуться контролери. 2.2. Як виправити помилки: за допомогою уточнюючої декларації; за допомогою поточної декларації. 2.3. Як розрахувати суму недоплати, самоштраф та пеню. 2.4. Як позбутися помилки в заниженні/завищенні податку на прибуток. 2.5. Не перенесли збиток минулого року: як виправити? 2.6. Помилка з податку на репатріацію: алгоритм виправлення. 2.7. Відповідальність у разі невиправлення помилки. 2.8. Нові штрафи-2021. «Карантинні» послаблення.

Операції з платіжними картками: платіжна зручність без обліково-податкових помилок

1. Платіжні картки у підприємств та підприємців: основні облікові правила. 2. Карта-ключ: зручність та податкові наслідки роботи з нею. Що треба врахувати власнику для уникнення податкових проблем. 3. Обережно, нерезиденти! Що потрібно знати фізособам-підприємцям і неплатникам податку на прибуток і ПДВ про податкові ризики карткових розрахунків із нерезидентами. 4. Корпоративні картки для оплати госппотреб, розрахунків у відрядженні, представницьких витрат. 5. Картки в підприємців: статус карток підприємців – особиста та корпоративна.

Податкові аспекти та ризики при переході на МСФЗ

1. Трансформаційні коригування першої МСФЗ-звітності. 2. Коригування у необоротних активах. 3. Коригування запасів. 4. Фінансові активи та запозичення. 5. Виручка та супутні витрати.

Новації в обліку та звітності ФОП: звітуємо за 1 квартал 2021 рок

Нові обсяги доходів – 2021. «Самофінансування» ФОП. Облік доходів та витрат у 2021 році. Виправлення помилок в обліковому регістрі (Книга обліку доходів/доходів та витрат). Ув’язка показників Книги з показниками нової податкової декларації платника єдиного податку (на прикладі ФОП третьої групи). Новий формат Податкової декларації платника єдиного податку. Які розділи заповнює ФОП третьої групи. Новий додаток Д1. Новий погляд на тип декларації «Довідково».

Електронна трудова книжка на заміну паперовій: як підготуватися

1. Відомості про трудову діяльність працівника. 2. Огляд змін у законодавстві у зв'язку з уведенням електронних трудових книжок. 3. Персональна електронна облікова картка.

Об’єднана звітність із ПДФО, ВЗ та ЄСВ. Подаємо вперше за новою формою

1. Зміни форми та порядку надання звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. 2. Структура та склад Податкового розрахунку, підстави для подання. 3. Порядок заповнення Податкового розрахунку та додатків до нього. 4. Складні питання під час заповнення Податкового розрахунку. 5. Штрафні санкції, пов'язані з помилками під час заповнення та подання звітності.

Знижена ставка ПДВ, нові ПН/РК та декларація з ПДВ: практика застосування

1. Ціноутворення та ПДВ в агросекторі. 2. Природа ПДВ. 3. Презентація Закону від 17.12.20 р. № 1115-IX. 4. Нові ПН/РК та декларація з ПДВ. 5. Наслідки застосування змін. 6. Відповіді на ваші запитання стосовно Закону від 17.12.20 р. № 1115-IX.

«Паливний» акциз: нові акцизні документи та «старі» акцизні проблеми – як мінімізувати штрафи та ризики

1. Акцизні накладні, заявки на поповнення, коригувальні документи: довгоочікувані зміни. 2. Аналіз деяких практичних ситуацій оформлення акцизних документів. 3. Урегулювання розбіжностей у системі СЕА. 4. Акцизні склади: технічне оснащення, відповідальність за несвоєчасне обладнання. 5. Переміщення пального автотранспортом і пересувні акцизні склади: що нового в технічних питаннях і документальному оформленні. 6. Ліцензування операцій із пальним. 7. Інші питання, актуальні на дату семінару.

Річна фінзвітність – 2020

1. Фінзвітність за 2020 рік – загальні правила. 2. Категорії підприємств у бухобліку. 3. Обов'язковий аудит та оприлюднення звітності для середніх і великих підприємств, підготовка до фінзвітності за 2020 рік. 4. Практика складання фінзвітності. 5. Відповідальність за порушення порядку подання та складання фінзвітності.

Декларація з податку на прибуток: звітуємо за 2020 рік

1. Строк та форма звітування. 2. Фінансова звітність як додаток до декларації. 3. Відмова від різниць із податку на прибуток – як це зробити правильно. 4. Правила заповнення декларації – рядок за рядком. 5. Типові помилки при заповненні декларації з податку на прибуток: роз’яснення контролерів. 6. Основні зміни з податку на прибуток, які стартують 2021 року.

Податок на прибуток – 2021: застосовуємо зміни + Перевірки і штрафи: що змінилося з 1 січня 2021 року

19.01.2021 р. Податок на прибуток – 2021: застосовуємо зміни.

20.01.2021 р. Перевірки і штрафи: що змінилося з 1 січня 2021 року.

РРО/ПРРО: застосування, ризики, штрафи

1) Кому потрібен РРО/ПРРО. 2) Обираємо РРО. 3) Підготовка РРО до використання. 4) Використовуємо РРО. 5) Обираємо ПРРО ПРРО. 6) Підготовка ПРРО до використання. 7) Використовуємо ПРРО: режими онлайн та офлайн. 8) Відповідальність за порушення у сфері застосування РРО/ПРРО.

Складання річної звітності – 2020. Мінфінівські обновки для державного сектору

Основні зміни, які чекають бухгалтерів бюджетного сектору з 1 січня 2021 року. Бюджетна річна звітність: які форми включає; зв’язок із фінансовою звітністю. Фінансова річна звітність. Бухгалтерські січневі операції. Із чого розпочати 2021 рік?

Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів

1. Правила проведення інвентаризації. 2. Матеріальна відповідальність працівників. 3. Інвентаризація основних засобів. 4. Інвентаризація запасів. 5. Інвентаризація коштів. 6. Інвентаризація розрахунків. 7. Інвентаризація витрат. 8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії. 9. Інвентаризація за ініціативою податківців. 10. Відповідальність за непроведення інвентаризації. 11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

Оптимальні рішення для організації закупівель на 2021 рік

Оптимальні рішення для організації закупівель на 2021 рік: 1. Як правильно завершувати закупівлі поточного року. 2. Планування на наступний рік. 3. Закупівлі в кінці року для забезпечення потреб наступного. Бухгалтерія комунального підприємства: від закупівлі до вивантаження у E-Data: 1. Відображення особливостей обліку запасів та необоротних активів у програмному продукті для КНП: бухгалтерія комунального підприємства. 2. Звітність про закупівлі. 3. Автоматичне формування даних для порталу E-Data.

«Паливний» акциз-2020: зміни, новації, вирішення проблемних питань

1. Акцизні склади: статус, технічне оснащення, відповідальність за несвоєчасне обладнання. 2. Дані про залишки та обіг пального в режимі СЕА, автоматичне зіставлення показників. 3. Наслідки розбіжностей між даними в системі СЕА та даними обігу пального: коли та як їх виправляти. 4. Акцизні накладні та переміщення пального: оновлення порядку виписки та реєстрації.

Фінмоніторинг за новими правилами

Система фінансового моніторингу. Фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу. Суб'єкти фінансового моніторингу та їх обов'язки. Відповідальність за порушення у сфері фінансового моніторингу. Розкриття інформації про бенефіціарних власників.

Поворотна фінансова допомога: практика та ризики

1. Як правильно укласти договір поворотної фіндопомоги. 2. Податок на прибуток. 3. Єдиний податок. 4. ПДВ і поворотна фіндопомога: коли вони в тандемі. 5. Поворотна фіндопомога від/для фізособи.

Особливості оподаткування виплат нерезидентам

Програма вебінару:

1. Податок на репатріацію.

2. ПДВ.

3. Ділова мета.

Головні помилки бухгалтерів при податкових перевірках та обшуках

1. Податкові перевірки: що змінилося, план перевірок, судова практика, оскарження результатів, головні помилки бухгалтерів при перевірках. 2. Обшуки. Допити. Вилучення документів.: тактики захисту й поведінки головного бухгалтера, найбільш ефективні зауваження до протоколу обшуку, як підготуватися до допиту, головні помилки бухгалтерів при обшуках.

Бухгалтерія медичного КНП: облікова політика, організація бухобліку, бухоблік ПДВ, облік доходів і витрат

1. Облікова політика КНП: обираємо методи та процедури. 2. Організація бухобліку КНП: закріплюємо в наказі. 3. Бухоблік ПДВ: практичні проблеми КНП. 4. Облік доходів і витрат КНП.

Договір оренди земельної ділянки

Істотні умови та умови, що слід інтегрувати в договір оренди. Індексація оренди та індексація НГО. Нарахування оренди та утримання податків. Виплата орендної плати, документальне оформлення та ризики. Автоматична пролонгація оренди та переважне право. Особливості оренди державної та комунальної землі. Суборенда.

Мінімальне податкове навантаження на 1 га

Революційні зміни для аграріїв уже на старті! Встигніть долучитися до обговорення.

Звертаємо увагу агровиробників, що 13-17 липня 2020 року у Верховній Раді має бути розглянутий Законопроєкт № 3131 про мінімальне податкове навантаження на 1 га!

10.07.2020 р. о 14:00 ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та профільні агроасоціації запрошують на обговорення цього нашумілого Законопроєкту на онлайн-конференції.

Декларація з податку на прибуток за півріччя 2020 року: ураховуємо зміни до ПК, запроваджені Законом № 466!

1. Хто зобов’язаний подати декларацію. 2. Фінзвітність, яка подається з декларацією. 3. Новий критерій доходу 40 млн грн. 4. Помилки при заповненні декларації. 5. Різниці. 6. Додаток АВ. 7. Додаток ЗП. 8. Додаток ПН. 9. Додаток ВП. 10. Відповідальність за неподання декларації.

Практика вирішення проблемних питань та законодавчі ініціативи – 2020 в агросекторі

1. Податкові наслідки при загибелі врожаю. 2. Податкові наслідки в тваринництві. 3. Законодавчі ініціативи в рамках Агроподаткового штабу Мінфіну та Мінекономіки.

Ключові податкові зміни та юридичні рішення для агробізнесу

1. Мала податкова реформа: огляд деяких змін. 2. Виплата орендної плати: розрахунок, нарахування, оформлення, податки. 3. Виплата дивідендів з урахуванням змін 1210. 4. Податковий кредит, первинні документи та облікова політика.

Податкова реформа 2020: аналіз змін до ПКУ, передбачених Законом № 466-IX (законопроєкт 1210)

1. Податок на прибуток. 2. ПДВ. 3. Спрощена система оподаткування. 4. ФОП-загальносистемники. 5. Зміни в адмініструванні. 6. Впровадження кроків Плану BEPS.

Інтернет-торгівля: організація, облік, розрахунки та доставка

1. Електронна комерція в межах закону. 2. Політика конфіденційності: захист персональних даних у сфері електронної комерції. 3. Кіт у мішку через Інтернет: захист прав споживачів Захист… на відстані. 4. Доставка товарів у разі інтернет-торгівлі: організаційні нюанси. 5. Готівкові розрахунки інтернет-магазину: ліпше менше, але краще. 6. Безготівкові розрахунки інтернет-магазину: хотіли як ліпше, а вийшло як завжди. 7. Оформлення інтернет-продажів: замовлення, розрахунок, гарантія. 8. Облік інтернет-продажів: усе залежить від доставки. 9. Повернення товарів і передоплати: особливості в інтернет-торгівлі.

Знижки. Продаж нижче собівартості. Ділова мета. Сумнівні та безнадійні борги. Прощення боргу

1. Які документи потрібно скласти для оформлення знижок. Чи потрібно переоформляти видаткову накладну на вже відвантажені товари, якщо знижка є післяпродажною. 2. Чи можуть податківці зняти витрати в сумі собівартості товарів (послуг) у разі продажу їх за ціною, нижчою собівартості. База оподаткування ПДВ: що потрібно врахувати. 3. Коли борг стає сумнівним. Як у бухобліку створювати резерв сумнівних боргів. Прощення боргу: податкові наслідки.

Консультує Держпраці! Особливості застосування законодавства про працю під час карантину. Як не допускати штрафів?

1. Права працівників під час оголошення карантинних заходів. 2. Оплата праці, надання відпусток, оформлення трудових відносин, звільнення в період карантину. 3. Дотримання законодавства з питань охорони та гігієни праці. 4. Зміна підходу до процедури накладення фінансових санкцій та їх розмірів.

Як працюватиме ринок землі з 1 липня 2021 року та чи потрібно готуватися до купівлі землі?

1. Аналіз закону про обіг сільськогосподарської землі. 2. Скільки коштуватиме земля, умови оплати. 3. Договори, за якими можна буде відчужувати земельні ділянки, та вимоги до таких правочинів. 4. Підтвердження джерела походження коштів. 5. Як підготуватися до ринку землі. 6. Зміни щодо оренди землі, що набудуть чинності в липні 2020 року.

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал. ЄСВ, ПДФО та ВЗ: «антивірусні» законодавчі зміни. Електронні лікарняні та лікарняний на самоізоляції. «Зарплатні» перевірки ДПС і Держпраці після карантину.

НОВІ ПРАВИЛА ЗАКУПІВЕЛЬ. ЗАКУПІВЛІ В УМОВАХ боротьби з COVID-19

1. Робота тендерного комітету та Уповноваженої особи: як поєднати. 2. Спрощені закупівлі: що має врахувати замовник. 3. Нові умови формування тендерної документації. 4. Уповноважена особа чи тендерний комітет: хто за що відповідає і яку відповідальність очікує.

Оплата праці в період карантину через COVID-19

1. Режими роботи під час карантину та оплата працівникам. 2. Сплата податків та ЄСВ із зарплати в період карантину. 3. Фізособи-підприємці та карантин.

Облік основних засобів за МСФЗ

1. Основні засоби за П(С)БО та МСФЗ: основні відмінності. 2. МНМА: чи можна лишити спрощений облік та коли. 3. Строки корисного використання ОЗ: як безпечно проводити зміну. 4. Ліквідаційна вартість: чи зобов'язане підприємство встановлювати її за МСФЗ. 5. Нарахування амортизації за МСФЗ у період тимчасового невикористання: практика податкових перевірок. 6. Компонентний облік: як працює та чи зобов'язана компанія його застосовувати. 7. Моделі обліку ОЗ: у чому різниця та як обрати.

КАРАНТИН: що потрібно врахувати роботодавцю

1. Чи потрібно оформляти простій та як його оплачувати? 2. На який строк можна відправити працівників у відпустку без збереження заробітної плати? 3. Як оформити дистанційну роботу співробітників і що при цьому потрібно врахувати? 4. Чи можуть під час карантину прийти на перевірку органи Держпраці та чи будуть у цей період застосовуватися штрафи?

Блокування реєстрації ПН і РК: як діяти в цій ситуації

1. ПН або РК відправлено на реєстрацію: що відбувається далі. 2. Безумовна реєстрація ПН і РК: які умови потрібно виконати. 3. Коли потрібно заповнювати Таблицю даних платника податків. 4. Що робити, якщо ПН або РК заблоковано. 5. Варіанти оскарження рішення податкового органу про відмову в реєстрації ПН і РК.

РРО: аналіз новацій, оцінка ризиків і перспектив

1. Які сфери діяльності та операції потрапили під обов’язок застосування РРО? 2. Аналіз новацій щодо застосування РРО. 3. РРО та платежі через Інтернет. 4. Робота через служби доставки: де й на якому етапі виникає РРО? 5. Відповідальність за незастосування РРО, зокрема, за наявності систематичних операцій без використання РРО, у той час як його застосування було обов'язковим.

Декларація з податку на прибуток за 2019 рік: як правильно подати та заповнити – вивчаємо зміни

• Хто та коли подає декларацію з податку на прибуток за 2019 рік. • Строк подання декларації та сплати податку. • NEW Форма декларації. • Подання фінзвітності з декларацією. • Правила заповнення декларації. • Заповнення додатка РІ. • Відповідальність за неподання декларації.

Зміни-2020: зарплата, ЄСВ, лікарняні та декретні

• Застосування мінзарплати і мінокладу на практиці. • Індексація та коригування зарплати-2020. • ЄСВ-2020: нарахування та звітність. • Лікарняні та декретні-2020: обмеження, перехідні лікарняні та декретні. • ПДФО-2020: граничні розміри, неоподатковувані доходи, форма № 1ДФ.

Важливі бухоблікові зміни – 2019

• Дисконтування за новими правилами та як його уникнути? • Нові форми для «малюків» та хто за ними звітує. • Особливості звітування для неприбуткових організацій. • Фінзвітність до статистики. • Класифікація підприємств за розмірами та чи не треба змінити групу. • Хто має оприлюднити фінзвітність разом з аудиторським висновком за 2019 рік. • Відповідальність.
Всі матеріали