Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Вебінари, на яких авторитетні експерти-практики розкривають та пояснюють актуальні теми та зміни

Зарплатні виплати - 2024 без помилок

1. Військовий збір і «натуральний» коефіцієнт: новий розрахунок.
2. Лікарняні зміни: як призначити або відмовити, оплатити та звітувати, хто перевіряє та які штрафи.
3. Компенсації відпусток у 2024 році: складні формули розрахунку залишків днів невикористаних відпусток! Зміни для звільнення в 2024 році. Топ-30 прикладів.
4. Об’єднана зарплатна звітність: виправляємо помилки минулих звітів.
5. Відповіді на запитання.

Стратегія, яка дійсно працює на ваш розвиток

Що вас чекає:
крок за кроком, інструмент за інструментом розберемося, як створювати стратегію для себе, своєї компанії та запровадити її в життя.

Дивіденди-2024: облік, оподаткування та звітність

1. Рішення про виплату дивідендів. 2. Коли не можна виплачувати дивіденди. 3. Дивіденди фізособам: оподаткування та облік. 4. Бухгалтерський облік нарахування дивідендів та їх виплати. 5. Дивіденди і авансовий внесок з податку на прибуток. 6. Реінвестиція дивідендів. 7. Дивіденди нерезидентам. 8. Конструктивні (прирівняні) дивіденди – що це таке? В яких випадках вони загрожують. 9. Отримання дивідендів 10. Отримання дивідендів: облік. 11. Різниця з податку на прибуток за дивідендами, нарахованими на користь підприємства.

Зарплата-2024 на КНП & Оплата відпусток та виплата компенсації

1. Зарплата-2024 на КНП: найпоширеніші запитання
2. Відображення заробітної плати в програмному продукті «Бухгалтерія комунального підприємства»
3. Оплата відпусток та виплата компенсації: нестандартні ситуації

Мобілізація працівників: що має знати роботодавець: зміни в законодавстві; оформлення увільнення від роботи; гарантії та пільги

1. Увільнення від роботи та оформлення кадрових документів.
2. Гарантії та пільги мобілізованому працівнику.
3. Зміни в законодавстві щодо мобілізованих працівників.

Подання річної податкової звітності сільськогосподарськими підприємствами

1. Подання та заповнення звітності для платників ЄП четвертої групи. 2. Гуманітарна допомога підприємствам АПК: як вона впливає на частку сільгосптоваровиробництва для єдинників четвертої групи. 3. Порядок розрахунку МПЗ і відображення у звітності платників ЄП четвертої групи (юридичних і фізичних осіб). 4. Плата за землю (земельний податок та орендна плата за землі державної та комунальної власності). 5. Податок на нерухомість.

Фінансова звітність за 2023 рік: акценти

1. Визначення категорії підприємства у 2023 році: правила та практичні приклади. 2. Склад фінзвітності в залежності від категорії підприємства та строки її подання. 3. Особливості подання фінансової звітності. 4. Оприлюднення фінзвітності під час дії воєнного стану. 5. Перехід на МСФЗ: визначення дати переходу та першого періоду звітування за МСФЗ. 6. Особливості відображення у фінзвітності окремих активів, зобов’язань і господарських операцій. 7. Виправлення помилок у фінзвітності поточного та минулих років. 8. Порядок і строки подання додаткової річної звітності: Звіт про управління, Звіт про платежі на користь держави.

Зарплатні зміни - 2024

1. Індексація зарплати повертається в 2024 році.
2. Об’єднана зарплатна звітність, ІV квартал.
3. ЄСВ-зміни.
4. ПДФО-зміни.
5. Зміни по відпусткам та компенсаціям відпусток.
6. Лікарняні та декретні зміни.

Закриття 2023 бухгалтерського року

фінрезультат, різниці;
річні перерахунки ПДВ, ПДФО;
ліміт доходу на ЄП;
перевірки

Завершення бюджетного 2023 року. Підсумки ПДВ

1. Завершення 2023 року та початок 2024 року: акценти бюджетного законодавства.
2. Огляд функціональних можливостей в програмних продуктах.
3. ПДВ-2023: підводимо підсумки

Податок на прибуток за 2023 рік: готуємося до звітування

1. Зміни у формі декларації з податку на прибуток.
2. Типові помилки заповнення - за рейтингом ДПС.
3. Дані фінзвітності, які переносимо до декларації.
4. Різниці.
5. Презентація курсу-підтримки у заповненні декларації.

Дивіденди у сільськогосподарських товаровиробників

1. Особливості ухвалення рішень про виплату дивідендів. 2. Хто має право на отримання дивідендів? 3. Періодичність, розмір, виплата за минулі роки. 4. Оподаткування виплат учасникам ТОВ. 5. Правова природа доходів членів ФГ. Чи є дивіденди у ФГ? 6. Періодичність, розмір, порядок виплати для ФГ. 7. Як прописати у статуті умови щодо визначення, нарахування та виплати винагороди членам ФГ 8. Оподаткування виплати дивідендів у ФГ.

Проблемні питання визначення мінімального податкового зобов’язання

1. Головні правила при визначенні МПЗ. 2. Проблемні питання визначення МПЗ фермерськими господарствами. 3. Порядок врахування податків у разі визначення різниці між МПЗ та загальної суми сплачених податків, зборів, обов’язкових платежів. 4. Особливості розрахунку МПЗ для платників різних систем оподаткування. 5. Порядок заповнення звітності з МПЗ платниками ЄП четвертої групи.

Лікарняні-2023 та виправлення зарплатних помилок

1. Лікарняні-2023: зміни з 1 жовтня та новації протягом 2023 року.
2. Відображення лікарняних та інших видів розрахунку середньої заробітної плати в програмному продукті «Облік бюджетної установи».
3. Зарплатні помилки: доплатити - так, утримати не завжди!

Соціальний пакет працівника

секрети формування та оформлення, розрахунок податкового навантаження, податкові тези на 2024 рік, уникнення податкових ризиків , практика податкових перевірок

ПММ: 10 питань та зразків документів + судова практика

1. ПММ на авто: за нормами чи фактом? Як встановити власні норми витрачання. Судова практика. 2. ПММ на генератор: як визначити норму (зразок). 3. Відсутність чека на заправку: ризик ПДФО, військового збору та виключення з витрат? Судова практика. 4. ПММ за чеком : коли є право на податковий кредит? Чи можна у АЗС попрохати ПН? 5. Подорожній лист та інші питання.

Зарплатні зміни – 2023 та вплив на розрахунки-2024

Зарплатні зміни! Об’єднана зарплатна звітність за ІІІ квартал. «Ризикові» виплати фізособам-підприємцям. Резерв відпусток – 2024. Відпусткові та компенсації відпусток до 31.12.2023 і в 2024 році. Лікарняні зміни з 1 жовтня 2023 року, декретні зміни.
Календар бухгалтера по зарплатним показникам на 12 місяців 2024 року.

Орендна плата за сільгоспземлі-2023

1. Розрахунок орендної плати.
2. Способи сплати орендної плати.
3. Пільги, несплата через війну.

«Кадрова оптимізація» – відповіді на сучасні виклики, з якими працюють роботодавці

1. форми та режими роботи,
2. заміна відсутнього працівника,
3. рішення воєнного часу

Проблемні питання застосування РРО/ПРРО: коли РРО/ПРРО потрібен (не потрібен), безготівкові розрахунки, товарний облік, відповідальність

1. Розрахункова операція для цілей застосування РРО/ПРРО. 2. РРО/ПРРО потрібен (не потрібен). 3. Оплата в неробочий час або в вихідний день: коли оформлювати чек. 4. Z-звіт: чи потрібно зберігати, відповідальність за не створення (несвоєчасне створення). 5. Електронна книга: послуга або товар. 6. Безготівкові розрахунки: не тільки через POS-термінал. 7. Реєстрація РРО/ПРРО. 8. Ключи для ПРРО: чи можна використовувати ключ ФОП найманим працівникам, печатка для ПРРО. 9. Товарний облік ФОП: коли потрібно вести. 10. Придбання товару на іноземному маркетплейсі: чи достатньо інвойсу як документу на товар. 11. Відповідальність за незастосування РРО/ПРРО: для кого виникає з 1 жовтня, для кого діє зараз, для кого не буде і з 1 жовтня 2023 року.

Закон № 3219: нові правила з 01.08.2023, відміна єдиного податку 2 %, ЄСВ, ПДВ, РРО, податок на прибуток, перевірки та строки

- відміна єдиного податку 2%; - ЄСВ, ПДВ, РРО, податок на прибуток; - перевірки та строки.

Оплата праці, трудове законодавство та скасований карантин: зміни & практичні аспекти

1. Оплата праці в КНП і бюджетних установах
2. Розрахунок заробітної плати в програмних продуктах: «Облік бюджетної установи» та «Бухгалтерія комунального підприємства»
3. Карантин скасований: що змінилося для роботодавців та оновлення трудового законодавства: практичні аспекти

Неприбуткові організації: ризикові операції та «воєнні» пільги

Як не втратити статус неприбутківця; ПДВ – винятки воєнного стану.

Авансовий звіт та витрати на відрядження

Авансовий звіт та витрати на відрядження: особливості складання та підтвердження; нові правила та «старі» проблеми; як знизити ризики оподаткування.

Воєнні пільги із місцевих податків: правила уточнення та проблемні питання

1. Правила застосування. 2. Пільги для земель, що перебувають в консервації, або засмічених. 3. Пільги для зруйнованої нерухомості чи такої,  що потребує капітального ремонту.

Детальна програма нижче за посиланням.

Фермерські господарства та сільгоспземлі – 2023: власність, оренда, постійне користування

1. Викуп фермерських земель: труднощі реалізації. 2. Власність. 3. Оренда. 4. Постійне користування.

Відмова (відміна) єдиного податку 2 %: перехідні правила

1. Податок на прибуток. 2. Єдиний податок. 3. ПДВ.

Детальна програма нижче за посиланням.

Облік та оподаткування сільгосппідприємств: практичні питання

1. Пальне: особливості використання, нормування та ліцензування. 2. Транспортні перевезення та ТТН. 3. «Воєнні» пільги по земельному податку та єдиному податку четвертої групи. 4. Мінімальне податкове зобов’язання («по слідах» першого звітування).

Особливості надання та оплати лікарняних – 2023: порядок оплати, нюанси розрахунку, отримання коштів від ПФУ, звітування щодо виплат

1. ПФУ перебрав на себе функції ФСС: досвід роботи у перші місяці. 2. Зміни у порядку оплати лікарняних із 2023 року. Нюанси визначення стажу та середньої зарплати. 3. Прийняття рішення про оплату чи відмову: хто та як. 4. Чи оплачуються лікарняні сумісникам. 5. Подання заяви-розрахунку до ПФУ на прикладі.

Детальна програма нижче за посиланням.

Відрядження & підзвіт з 1 квітня

1. Основні поняття та підтвердження факту перебування у службовому відрядженні. 2. Витрати на відрядження & добові: нові підтвердні документи, можливі розміри. 3. Окремі цивільно-правові дії: підводні камені розрахунків з підзвітними особами. 4. Безготівкові та готівкові розрахунки підзвітної особи: нові строки підтвердження, документи від фізособи-підприємця. 5. Звітування/незвітування про використання коштів: вписуємося у граничні строки. 6. Підзвітні податкові наслідки: як розрахувати, відобразити у додатку 4ДФ, коли перерахувати ПДФО та ВЗ.

ПДВ-зміни – 2023: застосовуємо на практиці

1. ПДВ-зміни – 2023. 2. Нові форми ПН/РК, податкової декларації з ПДВ. 3. Скасування ІТ-пільги.

Детальна програма нижче за посиланням.

Агробізнес після першого року війни: мінімальне податкове зобов’язання, податкові перевірки, бронювання працівників, трудові відносини

І. Невирішені питання мінімального податкового зобов’язання. ІІ. Поновлення податкових перевірок. ІІІ. Трудові відносини. ІV. Бронювання працівників: відповіді на запитання.

Декларація з податку на прибуток за 2022 рік: рядок за рядком

1. Форма та строк подання та сплати. Відмова від різниць. 2. Правила заповнення декларації – рядок за рядком. 3. Відповідальність.

Детальна програма нижче за посиланням.

Подання річної податкової звітності сільськогосподарськими підприємствами

Звітність для платників ЄП четвертої групи; фінансування агропідприємств: як впливає на частку сільгоспвиробництва; декларація з земельного податку та орендної плати; декларація з плати на нерухомість.

Об’єднана звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: заповнення форми за IV квартал 2022 року, практичні ситуації, виправлення помилок

Подання оновленої форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за IV квартал 2022 року. Зміни до Порядку його заповнення та подання. Порядок заповнення основних граф Податкового розрахунку.

Детальна програма нижче за посиланням.

Мінімальне податкове зобов'язання на 1 га для власників та орендарів сільгоспземель: розрахунок, звітність, справляння

1. Звітність з МПЗ вже до 20.02.2023: особливості заповнення. 2. НГО у звіті за МПЗ за 2022 рік: за якою методологією та чи потрібно отримувати нові витяги щодо НГО. 3. Якщо орендні платежі збільшені без реєстрації додаткових угод, то чи враховується в МПЗ ПДФО та ВЗ з доходів пайовиків зі збільшеної суми. 4. Якщо у 2022 році сплачена оренда на 5 років наперед, то чи враховуються в МПЗ за 2022 рік ПДФО та ВЗ з доходів пайовиків. 5. Чи включаються до МПЗ 2022 року аванси, сплачені в 2021 році.

Детальна програма нижче за посиланням.

Закриття бухгалтерського 2022 року: бухоблік; податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄП; адміністрування

Частина перша «Бухоблік та податок на прибуток»: Бухоблік, Податок на прибуток.

Частина друга «ПДВ, ПДФО, ЄП»: ПДВ, ПДФО, Єдиний податок, Адміністрування.

Блокування ПН/РК: останні зміни та процедура розблокування

1. Порядок № 1165 – аналіз із урахуванням останніх змін. 2. Таблиця даних платника. 3. Причина блокування – ризиковий контрагент. 4. Як підготувати пакет документів. 5. Строки для подання документів у період воєнного стану.

Детальна програма нижче за посиланням.

Особливості інвентаризації-2022: правила проведення в умовах воєнного стану, облік результатів

І. Правила проведення інвентаризації в умовах воєнного стану

ІІ. Облік результатів інвентаризації (з огляду на спецправила та зміни)

Детальна програма нижче за посиланням.

Сільгоспземлі у період воєнного стану: актуальні питання права власності та оренди

1. Власність на землю

2. Оренда землі

Детальна програма нижче за посиланням.

Трудові відносини та перевірки Держпраці під час дії воєнного стану: умови роботи та оплати, відпустки та звільнення, бронювання й військовий облік

1. Організація кадрової роботи в умовах воєнного стану. Дії роботодавця у разі втрати документів. 2. Комунікація з працівником. Оформлення трудових відносин із працівником, із яким неможливо вийти на зв'язок. 3. Дистанційна робота: що врахувати, обов’язкові умови. Детальна програма нижче за посиланням.

Автомобіль та автоперевезення: документальне оформлення, особливості обліку та оподаткування, актуальні питання в період воєнного стану

Частина I. Автомобіль на підприємстві – актуальні питання у період воєнного стану

Частина II. Вантажні перевезення та транспортне експедирування

Порядок підтвердження (не)можливості виконання податкового обов’язку

Коли платники податків звільняються від відповідальності щодо податкового обов’язку дотримання строків сплати податків та зборів, подання звітності. Порядок підтвердження можливості чи неможливості виконання платниками податків – юридичними особами та їх відокремленими підрозділами податкових обов’язків. Підстави неможливості виконання платниками податків – юридичними особами та їх відокремленими підрозділами податкових обов’язків. Детальніше за посиланням нижче.

Експорт сільгосппродукції: ліцензування, укладання ЗЕД-договору, митне оформлення та розрахунки

1. Ліцензування експорту сільгосппродукції (на яку продукцію потрібна, процедура отримання). 2. Ліцензія (дозвіл) на міжнародні перевезення (в яких випадках і хто має отримувати, процедура отримання). 3. Укладення ЗЕД-контракту (на що необхідно звернути увагу при його укладенні, чи можна укласти в електронній формі, супровідна документація). Решта пунктів за посиланням нижче.

Сертифікати та дипломи АССА – нові кар’єрні можливості для українського бухгалтера

Мета вебінару: 1. Надати українському бухгалтеру актуальну інформацію щодо можливостей навчання АССА під час війни. 2. Ознайомити із проміжними сертифікатами та дипломами АССА. 3. Показати світові тенденції у професії бухгалтера, фінансиста, аудитора.

Операції з пальним – особливості воєнного часу

Операції з пальним – особливості воєнного часу: імпорт для продажу та власного споживання; оптова та роздрібна торгівля; ліцензування.

Первинні документи та воєнний стан

5 основних правил заповнення; зміни у обов’язкових реквізитах та ЕДО; втрачені/знищені – спецпроцедура повідомлення; запізнілі – неотримані від контрагента.

Оптимізація трудових відносин та воєнний стан (Закон № 2352)

Оптимізація трудових відносини та воєнний стан (Закон № 2352): нові форми трудових відносин; «відпусткові» новації; нові підстави для звільнення; зупинення виплат середнього заробітку мобілізованим; спрощення трудових процедур для бізнесу.

Декларація з ПДВ: особливості відображення податкових зобов’язань и податкового кредиту, строки подання, виправлення помилок та відповідальність

1. Податкові зобов’язання з ПДВ. 2. Податковий кредит з ПДВ. 3. Реєстраційний ліміт. 4. Додатки до декларації. 5. Виправлення помилок. 6. Відповідальність.

Відповідальність, перевірки, відновлення реєстрації ПН та подання звітності в умовах воєнного стану: Закон № 2260

І. Відповідальність та перевірки. ІІ. ПДВ: 1. Реєстрація ПН/РК. 2. Подання декларацій з ПДВ за лютий – травень. 3. Відшкодування ПДВ. ІІІ. Податок на прибуток та фінзвітність

Єдиний податок за ставкою 2 %

1. З якого моменту можна стати платником ЄП за ставкою 2 % та хто може перейти. 2. Чи може податкова відмовити у переході на ЄП за ставкою 2 %. 3. Перехідна звітність. 4. Ризики для платників ПДВ та платників податку на прибуток. 5. Перехідні операції: як відобразити в обліку. 6. Повернення до колишньої системи оподаткування.

Облік під час війни: документи, розрахунки, активи

1) Первинні документи.

2) Розрахунки

3) Активи.

Агробізнес у період воєнного стану: податкові пільги; трудові та земельні відносини

І. Податкові пільги. ІІ. Трудові відносини протягом війни. ІІІ. Земельні відносини у період воєнного стану.

Землі сільгосппризначення: актуальні питання сплати єдиного податку та плати за землю

1. Єдиний податок четвертої групи.

2. Новації щодо плати за землю у 2022 році.

Закон № 1914 (проєкт № 5600): як вижити аграрію?

1. Мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) на 1 га. 2. Обкладення ПДФО операцій із продажу товарних сільгоспземель та обкладення за підвищеною ставкою ПДФО операцій із продажу нерухомості (18%). 3. Виключення з платників єдиного податку четвертої групи за кодами 01.47 (розведення свійської птиці),01.49(у частинірозведення та вирощування перепелів і страусів) та 10.12(виробництво м'яса свійської птиці). 4. Визначення «сільськогосподарський товаровиробник» та вплив на окремі норми. 5. Калькулятор розрахунку МПЗ та розбирання ваших кейсів!

Нова податкова реформа: законопроєкт № 5600

1. Новий податок для сільгоспугідь та земподаток. 2. ПДФО. 3. ПДВ. 4. Податок на прибуток. 5. Єдиний податок. 6. Адміністрування. 7. Інші податки.

Дисконтування в бухгалтерському обліку: розрахунки та бухгалтерські проведення

1. Навіщо застосовувати дисконтування в бухгалтерському обліку? 2. Математичний апарат для дисконтування. 3. Позики, отримані на ринкових умовах. 4. Позики, отримані на неринкових умовах. 5. Дисконтування дебіторської та кредиторської заборгованості.

РРО/ПРРО на порозі 2022 року: обов’язок для юросіб та ФОП; товарний облік; нові чеки; штрафи за «нові» та «старі» порушення

1. РРО/ПРРО-зобов’язані: відштовхуємося від розрахункової операції. 2. Товарний облік у фізособи-підприємця: неминучий обов’язок з 26.11.2021. 3. Реквізити чеку: увага на деталі. 4. РРО чи ПРРО: що краще обрати, критерії вибору. 5. ПРРО: покрокова інструкція застосування. 6. Порушення у РРО/ПРРО-сфері: відповідальність.

Пролонгація договорів оренди землі: алгоритм дій

1. Проблемні питання визначення дати припинення договорів оренди землі: для чого і в яких випадках потрібна така дата. 2. Новий порядок поновлення договорів (для договорів, укладених чи змінених після 15.07.2020). 3. Договори, укладені до 15.07.2020: сумнозвісна ст. 33 Закону про оренду землі. 4. Практичні рекомендації щодо умов договорів оренди землі стосовно пролонгації. Зразок відповідної частини договору.

Все про облік послуг КНП: від ціноутворення до розрахунків

1. Послуги медичного КНП: локальне та договірне оформлення, собівартість, ціноутворення та управлінський облік. Готівкові та безготівкові розрахунки за послуги. 2. Облік реалізації послуг та взаєморозрахунків з покупцями в «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства». Ведення каталогу послуг, ціноутворення, облік доходів за видами послуг і напрямів.

Первинні документи в бухобліку: правила складання; судова практика; законодавчі зміни

Як зміни до Наказу № 88 та ДСТУ 4163:2020 вплинули на оформлення первинних документів. 1. Який документ є первинним. 2. Значення первинного документа для податкового обліку. 3. Дата складання. 4. Хто може складати та підписувати первинні документи. 5. Форма первинних документів. 6. Обов’язкові реквізити. 7. Печатка – обов’язковий реквізит? 8. Які помилки в реквізитах не є значними. 9. Запізнілі первинні документи. 10. Відсутність первинного документа. 11. Чи треба складати первинний документ на курсові різниці? 12. Бухгалтерська довідка.

Проблемні питання з ПДВ: складання ПН/РК; заповнення декларації; виправлення помилок; блокування ПН/РК

1. Як скласти ПН, якщо товар купується під однією назвою, а продається під іншою. 2. Кілька передоплат або відвантажень в один день: скільки ПН складати. 3. Анулювання зайвої (неправильної) ПН: коли можна уникнути показника ∑Перевищ. 4. Дата оформлення РК у разі повернень і зміни ціни. 5. Як скласти повторний РК до ПН. 6. ПН і РК у разі зміни ставки ПДВ під час продажу сільгосппродукції. 7. Як зарахувати від’ємне значення в рахунок погашення податкового боргу. 8. ПДВ-помилки минулих періодів: особливості заповнення уточнюючого розрахунку. 9. Блокування ПН/РК: алгоритм дій. 10. Таблиця даних: що хочуть бачити податківці.

Кар'єрні можливості українського бухгалтера з АССА

1. Що таке АССА, її історія. 2. Статистика АССА у світі та Україні. 3. Ключові напрями роботи АССА. 4. Переваги кваліфікації АССА. 5. Особливості складання іспитів та загальні умови. 6. Переваги навчання з провайдером.

МСФЗ: основні засоби, зменшення корисності нефінансових активів, вплив Covid-19

1. COVID-19 та його вплив на фінансову звітність. 2. Застосування МСБО 36 в умовах COVID-19. 3. Знецінення нефінансових активів. 4. Чи є COVID-19 показником знецінення на звітну дату? 5. Які показники найбільш актуальні для пандемії COVID-19? Повна програма – на сторінці реєстрації.

Збереження орендованої землі в умовах відкриття ринку землі: можливості, ризики, рішення

1. Укладання угод за земельними ділянками із 01.07.21 р. 2. Збереження земельного банку. 3. Захист існуючих прав на землю.

Неприбуткові організації: ризикові операції; облік; звітність

1. Як отримати/зберегти статус неприбуткової організації. 2. Бухгалтерський облік доходів та витрат. 3. Податок на прибуток. 4. ПДВ.

Послуги медичного КНП

1. Послуги медичного КНП: загальні положення. 2. Управлінський облік у КНП, або Директор хоче оцінити рентабельність. 3. Формування собівартості послуг КНП. 4. Формування доходів від реалізації послуг КНП. 5. Розрахунки за послуги КНП: тонкощі готівкових і безготівкових операцій.

Відкриття ринку землі з 1 липня: як підготуватися

Ринок сільськогосподарської землі – основні правила та умови. 2. Переважне право на придбання сільськогосподарської землі. 3. Дві черги осіб, які мають переважне право на придбання землі. 4. Переважне право і земельні торги. 5. Передання переважного права.

Загалом буде розглянуто 21 пункт. Деталі за реєстрацією.

Як виправити помилки без ризиків та штрафів: бухоблік, податок на прибуток

1. Бухоблікові помилки: коли та як виправляти. Чи можна не виправляти несуттєві помилки. Чи є строк давності для бухгалтерських помилок. Відповідальність за бухгалтерські помилки. 2. Помилки з податку на прибуток 2.1. До якої помилки не дотягнуться контролери. 2.2. Як виправити помилки: за допомогою уточнюючої декларації; за допомогою поточної декларації. 2.3. Як розрахувати суму недоплати, самоштраф та пеню. 2.4. Як позбутися помилки в заниженні/завищенні податку на прибуток. 2.5. Не перенесли збиток минулого року: як виправити? 2.6. Помилка з податку на репатріацію: алгоритм виправлення. 2.7. Відповідальність у разі невиправлення помилки. 2.8. Нові штрафи-2021. «Карантинні» послаблення.

Операції з платіжними картками: платіжна зручність без обліково-податкових помилок

1. Платіжні картки у підприємств та підприємців: основні облікові правила. 2. Карта-ключ: зручність та податкові наслідки роботи з нею. Що треба врахувати власнику для уникнення податкових проблем. 3. Обережно, нерезиденти! Що потрібно знати фізособам-підприємцям і неплатникам податку на прибуток і ПДВ про податкові ризики карткових розрахунків із нерезидентами. 4. Корпоративні картки для оплати госппотреб, розрахунків у відрядженні, представницьких витрат. 5. Картки в підприємців: статус карток підприємців – особиста та корпоративна.

Податкові аспекти та ризики при переході на МСФЗ

1. Трансформаційні коригування першої МСФЗ-звітності. 2. Коригування у необоротних активах. 3. Коригування запасів. 4. Фінансові активи та запозичення. 5. Виручка та супутні витрати.

Електронна трудова книжка на заміну паперовій: як підготуватися

1. Відомості про трудову діяльність працівника. 2. Огляд змін у законодавстві у зв'язку з уведенням електронних трудових книжок. 3. Персональна електронна облікова картка.

Об’єднана звітність із ПДФО, ВЗ та ЄСВ. Подаємо вперше за новою формою

1. Зміни форми та порядку надання звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. 2. Структура та склад Податкового розрахунку, підстави для подання. 3. Порядок заповнення Податкового розрахунку та додатків до нього. 4. Складні питання під час заповнення Податкового розрахунку. 5. Штрафні санкції, пов'язані з помилками під час заповнення та подання звітності.

Знижена ставка ПДВ, нові ПН/РК та декларація з ПДВ: практика застосування

1. Ціноутворення та ПДВ в агросекторі. 2. Природа ПДВ. 3. Презентація Закону від 17.12.20 р. № 1115-IX. 4. Нові ПН/РК та декларація з ПДВ. 5. Наслідки застосування змін. 6. Відповіді на ваші запитання стосовно Закону від 17.12.20 р. № 1115-IX.

«Паливний» акциз: нові акцизні документи та «старі» акцизні проблеми – як мінімізувати штрафи та ризики

1. Акцизні накладні, заявки на поповнення, коригувальні документи: довгоочікувані зміни. 2. Аналіз деяких практичних ситуацій оформлення акцизних документів. 3. Урегулювання розбіжностей у системі СЕА. 4. Акцизні склади: технічне оснащення, відповідальність за несвоєчасне обладнання. 5. Переміщення пального автотранспортом і пересувні акцизні склади: що нового в технічних питаннях і документальному оформленні. 6. Ліцензування операцій із пальним. 7. Інші питання, актуальні на дату семінару.

РРО/ПРРО: застосування, ризики, штрафи

1) Кому потрібен РРО/ПРРО. 2) Обираємо РРО. 3) Підготовка РРО до використання. 4) Використовуємо РРО. 5) Обираємо ПРРО ПРРО. 6) Підготовка ПРРО до використання. 7) Використовуємо ПРРО: режими онлайн та офлайн. 8) Відповідальність за порушення у сфері застосування РРО/ПРРО.

Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів

1. Правила проведення інвентаризації. 2. Матеріальна відповідальність працівників. 3. Інвентаризація основних засобів. 4. Інвентаризація запасів. 5. Інвентаризація коштів. 6. Інвентаризація розрахунків. 7. Інвентаризація витрат. 8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії. 9. Інвентаризація за ініціативою податківців. 10. Відповідальність за непроведення інвентаризації. 11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

Фінмоніторинг за новими правилами

Система фінансового моніторингу. Фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу. Суб'єкти фінансового моніторингу та їх обов'язки. Відповідальність за порушення у сфері фінансового моніторингу. Розкриття інформації про бенефіціарних власників.

Поворотна фінансова допомога: практика та ризики

1. Як правильно укласти договір поворотної фіндопомоги. 2. Податок на прибуток. 3. Єдиний податок. 4. ПДВ і поворотна фіндопомога: коли вони в тандемі. 5. Поворотна фіндопомога від/для фізособи.

Особливості оподаткування виплат нерезидентам

Програма вебінару:

1. Податок на репатріацію.

2. ПДВ.

3. Ділова мета.

Головні помилки бухгалтерів при податкових перевірках та обшуках

1. Податкові перевірки: що змінилося, план перевірок, судова практика, оскарження результатів, головні помилки бухгалтерів при перевірках. 2. Обшуки. Допити. Вилучення документів.: тактики захисту й поведінки головного бухгалтера, найбільш ефективні зауваження до протоколу обшуку, як підготуватися до допиту, головні помилки бухгалтерів при обшуках.

Бухгалтерія медичного КНП: облікова політика, організація бухобліку, бухоблік ПДВ, облік доходів і витрат

1. Облікова політика КНП: обираємо методи та процедури. 2. Організація бухобліку КНП: закріплюємо в наказі. 3. Бухоблік ПДВ: практичні проблеми КНП. 4. Облік доходів і витрат КНП.

Договір оренди земельної ділянки

Істотні умови та умови, що слід інтегрувати в договір оренди. Індексація оренди та індексація НГО. Нарахування оренди та утримання податків. Виплата орендної плати, документальне оформлення та ризики. Автоматична пролонгація оренди та переважне право. Особливості оренди державної та комунальної землі. Суборенда.

Мінімальне податкове навантаження на 1 га

Революційні зміни для аграріїв уже на старті! Встигніть долучитися до обговорення.

Звертаємо увагу агровиробників, що 13-17 липня 2020 року у Верховній Раді має бути розглянутий Законопроєкт № 3131 про мінімальне податкове навантаження на 1 га!

10.07.2020 р. о 14:00 ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та профільні агроасоціації запрошують на обговорення цього нашумілого Законопроєкту на онлайн-конференції.

Інтернет-торгівля: організація, облік, розрахунки та доставка

1. Електронна комерція в межах закону. 2. Політика конфіденційності: захист персональних даних у сфері електронної комерції. 3. Кіт у мішку через Інтернет: захист прав споживачів Захист… на відстані. 4. Доставка товарів у разі інтернет-торгівлі: організаційні нюанси. 5. Готівкові розрахунки інтернет-магазину: ліпше менше, але краще. 6. Безготівкові розрахунки інтернет-магазину: хотіли як ліпше, а вийшло як завжди. 7. Оформлення інтернет-продажів: замовлення, розрахунок, гарантія. 8. Облік інтернет-продажів: усе залежить від доставки. 9. Повернення товарів і передоплати: особливості в інтернет-торгівлі.

Знижки. Продаж нижче собівартості. Ділова мета. Сумнівні та безнадійні борги. Прощення боргу

1. Які документи потрібно скласти для оформлення знижок. Чи потрібно переоформляти видаткову накладну на вже відвантажені товари, якщо знижка є післяпродажною. 2. Чи можуть податківці зняти витрати в сумі собівартості товарів (послуг) у разі продажу їх за ціною, нижчою собівартості. База оподаткування ПДВ: що потрібно врахувати. 3. Коли борг стає сумнівним. Як у бухобліку створювати резерв сумнівних боргів. Прощення боргу: податкові наслідки.

Консультує Держпраці! Особливості застосування законодавства про працю під час карантину. Як не допускати штрафів?

1. Права працівників під час оголошення карантинних заходів. 2. Оплата праці, надання відпусток, оформлення трудових відносин, звільнення в період карантину. 3. Дотримання законодавства з питань охорони та гігієни праці. 4. Зміна підходу до процедури накладення фінансових санкцій та їх розмірів.

Як працюватиме ринок землі з 1 липня 2021 року та чи потрібно готуватися до купівлі землі?

1. Аналіз закону про обіг сільськогосподарської землі. 2. Скільки коштуватиме земля, умови оплати. 3. Договори, за якими можна буде відчужувати земельні ділянки, та вимоги до таких правочинів. 4. Підтвердження джерела походження коштів. 5. Як підготуватися до ринку землі. 6. Зміни щодо оренди землі, що набудуть чинності в липні 2020 року.

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал. ЄСВ, ПДФО та ВЗ: «антивірусні» законодавчі зміни. Електронні лікарняні та лікарняний на самоізоляції. «Зарплатні» перевірки ДПС і Держпраці після карантину.

НОВІ ПРАВИЛА ЗАКУПІВЕЛЬ. ЗАКУПІВЛІ В УМОВАХ боротьби з COVID-19

1. Робота тендерного комітету та Уповноваженої особи: як поєднати. 2. Спрощені закупівлі: що має врахувати замовник. 3. Нові умови формування тендерної документації. 4. Уповноважена особа чи тендерний комітет: хто за що відповідає і яку відповідальність очікує.

Оплата праці в період карантину через COVID-19

1. Режими роботи під час карантину та оплата працівникам. 2. Сплата податків та ЄСВ із зарплати в період карантину. 3. Фізособи-підприємці та карантин.

Облік основних засобів за МСФЗ

1. Основні засоби за П(С)БО та МСФЗ: основні відмінності. 2. МНМА: чи можна лишити спрощений облік та коли. 3. Строки корисного використання ОЗ: як безпечно проводити зміну. 4. Ліквідаційна вартість: чи зобов'язане підприємство встановлювати її за МСФЗ. 5. Нарахування амортизації за МСФЗ у період тимчасового невикористання: практика податкових перевірок. 6. Компонентний облік: як працює та чи зобов'язана компанія його застосовувати. 7. Моделі обліку ОЗ: у чому різниця та як обрати.

КАРАНТИН: що потрібно врахувати роботодавцю

1. Чи потрібно оформляти простій та як його оплачувати? 2. На який строк можна відправити працівників у відпустку без збереження заробітної плати? 3. Як оформити дистанційну роботу співробітників і що при цьому потрібно врахувати? 4. Чи можуть під час карантину прийти на перевірку органи Держпраці та чи будуть у цей період застосовуватися штрафи?

Блокування реєстрації ПН і РК: як діяти в цій ситуації

1. ПН або РК відправлено на реєстрацію: що відбувається далі. 2. Безумовна реєстрація ПН і РК: які умови потрібно виконати. 3. Коли потрібно заповнювати Таблицю даних платника податків. 4. Що робити, якщо ПН або РК заблоковано. 5. Варіанти оскарження рішення податкового органу про відмову в реєстрації ПН і РК.
Всі матеріали