• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бухгалтерські вебінари

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал

Зарплата і виплати працівникам в умовах карантину: оптимізація витрат на персонал. ЄСВ, ПДФО та ВЗ: «антивірусні» законодавчі зміни. Електронні лікарняні та лікарняний на самоізоляції. «Зарплатні» перевірки ДПС і Держпраці після карантину.

Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів

1. Правила проведення інвентаризації. 2. Матеріальна відповідальність працівників. 3. Інвентаризація основних засобів. 4. Інвентаризація запасів. 5. Інвентаризація коштів. 6. Інвентаризація розрахунків. 7. Інвентаризація витрат. 8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії. 9. Інвентаризація за ініціативою податківців. 10. Відповідальність за непроведення інвентаризації. 11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

«Паливний» акциз-2020: зміни, новації, вирішення проблемних питань

1. Акцизні склади: статус, технічне оснащення, відповідальність за несвоєчасне обладнання. 2. Дані про залишки та обіг пального в режимі СЕА, автоматичне зіставлення показників. 3. Наслідки розбіжностей між даними в системі СЕА та даними обігу пального: коли та як їх виправляти. 4. Акцизні накладні та переміщення пального: оновлення порядку виписки та реєстрації.

Фінмоніторинг за новими правилами

Система фінансового моніторингу. Фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу. Суб'єкти фінансового моніторингу та їх обов'язки. Відповідальність за порушення у сфері фінансового моніторингу. Розкриття інформації про бенефіціарних власників.

Поворотна фінансова допомога: практика та ризики

1. Як правильно укласти договір поворотної фіндопомоги. 2. Податок на прибуток. 3. Єдиний податок. 4. ПДВ і поворотна фіндопомога: коли вони в тандемі. 5. Поворотна фіндопомога від/для фізособи.

Особливості оподаткування виплат нерезидентам

Програма вебінару:

1. Податок на репатріацію.

2. ПДВ.

3. Ділова мета.

Головні помилки бухгалтерів при податкових перевірках та обшуках

1. Податкові перевірки: що змінилося, план перевірок, судова практика, оскарження результатів, головні помилки бухгалтерів при перевірках. 2. Обшуки. Допити. Вилучення документів.: тактики захисту й поведінки головного бухгалтера, найбільш ефективні зауваження до протоколу обшуку, як підготуватися до допиту, головні помилки бухгалтерів при обшуках.

Бухгалтерія медичного КНП: облікова політика, організація бухобліку, бухоблік ПДВ, облік доходів і витрат

1. Облікова політика КНП: обираємо методи та процедури. 2. Організація бухобліку КНП: закріплюємо в наказі. 3. Бухоблік ПДВ: практичні проблеми КНП. 4. Облік доходів і витрат КНП.

Договір оренди земельної ділянки

Істотні умови та умови, що слід інтегрувати в договір оренди. Індексація оренди та індексація НГО. Нарахування оренди та утримання податків. Виплата орендної плати, документальне оформлення та ризики. Автоматична пролонгація оренди та переважне право. Особливості оренди державної та комунальної землі. Суборенда.

Мінімальне податкове навантаження на 1 га

Революційні зміни для аграріїв уже на старті! Встигніть долучитися до обговорення.

Звертаємо увагу агровиробників, що 13-17 липня 2020 року у Верховній Раді має бути розглянутий Законопроєкт № 3131 про мінімальне податкове навантаження на 1 га!

10.07.2020 р. о 14:00 ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та профільні агроасоціації запрошують на обговорення цього нашумілого Законопроєкту на онлайн-конференції.

Декларація з податку на прибуток за півріччя 2020 року: ураховуємо зміни до ПК, запроваджені Законом № 466!

1. Хто зобов’язаний подати декларацію. 2. Фінзвітність, яка подається з декларацією. 3. Новий критерій доходу 40 млн грн. 4. Помилки при заповненні декларації. 5. Різниці. 6. Додаток АВ. 7. Додаток ЗП. 8. Додаток ПН. 9. Додаток ВП. 10. Відповідальність за неподання декларації.

Практика вирішення проблемних питань та законодавчі ініціативи – 2020 в агросекторі

1. Податкові наслідки при загибелі врожаю. 2. Податкові наслідки в тваринництві. 3. Законодавчі ініціативи в рамках Агроподаткового штабу Мінфіну та Мінекономіки.

Ключові податкові зміни та юридичні рішення для агробізнесу

1. Мала податкова реформа: огляд деяких змін. 2. Виплата орендної плати: розрахунок, нарахування, оформлення, податки. 3. Виплата дивідендів з урахуванням змін 1210. 4. Податковий кредит, первинні документи та облікова політика.

Податкова реформа 2020: аналіз змін до ПКУ, передбачених Законом № 466-IX (законопроєкт 1210)

1. Податок на прибуток. 2. ПДВ. 3. Спрощена система оподаткування. 4. ФОП-загальносистемники. 5. Зміни в адмініструванні. 6. Впровадження кроків Плану BEPS.

Інтернет-торгівля: організація, облік, розрахунки та доставка

1. Електронна комерція в межах закону. 2. Політика конфіденційності: захист персональних даних у сфері електронної комерції. 3. Кіт у мішку через Інтернет: захист прав споживачів Захист… на відстані. 4. Доставка товарів у разі інтернет-торгівлі: організаційні нюанси. 5. Готівкові розрахунки інтернет-магазину: ліпше менше, але краще. 6. Безготівкові розрахунки інтернет-магазину: хотіли як ліпше, а вийшло як завжди. 7. Оформлення інтернет-продажів: замовлення, розрахунок, гарантія. 8. Облік інтернет-продажів: усе залежить від доставки. 9. Повернення товарів і передоплати: особливості в інтернет-торгівлі.

Знижки. Продаж нижче собівартості. Ділова мета. Сумнівні та безнадійні борги. Прощення боргу

1. Які документи потрібно скласти для оформлення знижок. Чи потрібно переоформляти видаткову накладну на вже відвантажені товари, якщо знижка є післяпродажною. 2. Чи можуть податківці зняти витрати в сумі собівартості товарів (послуг) у разі продажу їх за ціною, нижчою собівартості. База оподаткування ПДВ: що потрібно врахувати. 3. Коли борг стає сумнівним. Як у бухобліку створювати резерв сумнівних боргів. Прощення боргу: податкові наслідки.

Консультує Держпраці! Особливості застосування законодавства про працю під час карантину. Як не допускати штрафів?

1. Права працівників під час оголошення карантинних заходів. 2. Оплата праці, надання відпусток, оформлення трудових відносин, звільнення в період карантину. 3. Дотримання законодавства з питань охорони та гігієни праці. 4. Зміна підходу до процедури накладення фінансових санкцій та їх розмірів.

Як працюватиме ринок землі з 1 липня 2021 року та чи потрібно готуватися до купівлі землі?

1. Аналіз закону про обіг сільськогосподарської землі. 2. Скільки коштуватиме земля, умови оплати. 3. Договори, за якими можна буде відчужувати земельні ділянки, та вимоги до таких правочинів. 4. Підтвердження джерела походження коштів. 5. Як підготуватися до ринку землі. 6. Зміни щодо оренди землі, що набудуть чинності в липні 2020 року.

НОВІ ПРАВИЛА ЗАКУПІВЕЛЬ. ЗАКУПІВЛІ В УМОВАХ боротьби з COVID-19

1. Робота тендерного комітету та Уповноваженої особи: як поєднати. 2. Спрощені закупівлі: що має врахувати замовник. 3. Нові умови формування тендерної документації. 4. Уповноважена особа чи тендерний комітет: хто за що відповідає і яку відповідальність очікує.

Оплата праці в період карантину через COVID-19

1. Режими роботи під час карантину та оплата працівникам. 2. Сплата податків та ЄСВ із зарплати в період карантину. 3. Фізособи-підприємці та карантин.

Облік основних засобів за МСФЗ

1. Основні засоби за П(С)БО та МСФЗ: основні відмінності. 2. МНМА: чи можна лишити спрощений облік та коли. 3. Строки корисного використання ОЗ: як безпечно проводити зміну. 4. Ліквідаційна вартість: чи зобов'язане підприємство встановлювати її за МСФЗ. 5. Нарахування амортизації за МСФЗ у період тимчасового невикористання: практика податкових перевірок. 6. Компонентний облік: як працює та чи зобов'язана компанія його застосовувати. 7. Моделі обліку ОЗ: у чому різниця та як обрати.

КАРАНТИН: що потрібно врахувати роботодавцю

1. Чи потрібно оформляти простій та як його оплачувати? 2. На який строк можна відправити працівників у відпустку без збереження заробітної плати? 3. Як оформити дистанційну роботу співробітників і що при цьому потрібно врахувати? 4. Чи можуть під час карантину прийти на перевірку органи Держпраці та чи будуть у цей період застосовуватися штрафи?

Блокування реєстрації ПН і РК: як діяти в цій ситуації

1. ПН або РК відправлено на реєстрацію: що відбувається далі. 2. Безумовна реєстрація ПН і РК: які умови потрібно виконати. 3. Коли потрібно заповнювати Таблицю даних платника податків. 4. Що робити, якщо ПН або РК заблоковано. 5. Варіанти оскарження рішення податкового органу про відмову в реєстрації ПН і РК.

РРО: аналіз новацій, оцінка ризиків і перспектив

1. Які сфери діяльності та операції потрапили під обов’язок застосування РРО? 2. Аналіз новацій щодо застосування РРО. 3. РРО та платежі через Інтернет. 4. Робота через служби доставки: де й на якому етапі виникає РРО? 5. Відповідальність за незастосування РРО, зокрема, за наявності систематичних операцій без використання РРО, у той час як його застосування було обов'язковим.

Декларація з податку на прибуток за 2019 рік: як правильно подати та заповнити – вивчаємо зміни

• Хто та коли подає декларацію з податку на прибуток за 2019 рік. • Строк подання декларації та сплати податку. • NEW Форма декларації. • Подання фінзвітності з декларацією. • Правила заповнення декларації. • Заповнення додатка РІ. • Відповідальність за неподання декларації.

Зміни-2020: зарплата, ЄСВ, лікарняні та декретні

• Застосування мінзарплати і мінокладу на практиці. • Індексація та коригування зарплати-2020. • ЄСВ-2020: нарахування та звітність. • Лікарняні та декретні-2020: обмеження, перехідні лікарняні та декретні. • ПДФО-2020: граничні розміри, неоподатковувані доходи, форма № 1ДФ.

Важливі бухоблікові зміни – 2019

• Дисконтування за новими правилами та як його уникнути? • Нові форми для «малюків» та хто за ними звітує. • Особливості звітування для неприбуткових організацій. • Фінзвітність до статистики. • Класифікація підприємств за розмірами та чи не треба змінити групу. • Хто має оприлюднити фінзвітність разом з аудиторським висновком за 2019 рік. • Відповідальність.
Всі матеріали