Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Рубрика:

Податки та звітність

Рубрики розділу:

  Система оподаткування.

  Порядок оподаткування підприємств в Україні визначається Податковим кодексом. Складання податкової звітності є одним з головних елементів ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві.

  Система оподаткування підприємств часто змінюється в зв'язку з внесенням змін до Податкового кодексу. Система оподаткування в Україні вельми недосконала, що ускладнює ведення бізнесу, і викликає безліч запитань у бухгалтерів. Протиріччя податкового законодавства створюють труднощі навіть для фахівців з великим досвідом роботи.

  Підписка розділ Комерція в рубриці Податки і звітність

  • відкриває доступ до рішень по нарахуванні податків з високою і низькою структурою рентабельності: ПДВ, ПДФО, ЄП, податку на прибуток, військового збору, акцизного, екологічного, транспортного податків, плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  • дає відповіді на проблемні питання, що стосуються: трансфертного ціноутворення; заповнення податкових накладних та їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • надає форми звітності до всіх фондів;

  У рубриці розкриті теми про оподаткування і податкової звітності: по нарахуванню та сплаті ПДВ; ПДФО; військового збору; акцизного збору; плати за землю; податку на нерухомість і нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; податку на прибуток; єдиного; екологічного; транспортного та інших податків і зборів.

  Uteka надає надійні рішення по оптимізації оподаткування вашого підприємства законними методами і підказує, як уникнути штрафів, дає рекомендації від досвідчених практиків-аналітиків і найуспішніших бухгалтерів і юристів України!

  Ми вчасно проінформуємо про основні ставки податків і зборів; розповімо про переваги та недоліки єдиного податку для підприємців та ФОП; надамо приклади розрахунків податків при нарахуванні заробітної плати, відпускних та декретних; покажемо приклади заповнення податкової звітності в різних ситуаціях госпдіяльності і при різних системах оподаткування, а також приклади виправлення помилок звітності.

  З Ютека завжди є рішення.