Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Рубрика:

Юридичні консультації

Рубрики розділу:

  Юридичні поради бухгалтерам.

  У житті будь-якої людини виникають ситуації, які він не може вирішити самостійно, і йому доводиться звертатися до юристів за правовими порадами. Це можна застосувати і до господарської діяльності підприємства і роботи посадових осіб. При здійсненні госпдіяльності багатьом доводиться подавати до суду - захищати свої законні права та інтереси. Розглядаючи будь-який спір, суд приймає рішення на підставі законів. Щорічно в нормативно-правові акти вносяться зміни і з'являються нові практики. Для всебічної підготовки до судового процесу необхідно звертатися до кількох галузях права одночасно.

  • А як поводитися перевірці податкової?
  • Який алгоритм дій при перевірці?
  • Що перевіряє податкова?

  Відповіді на ці та інші правові питання шукають в інтернеті на сайтах, запитують у «досвідчених» знайомих, намагаються аналізувати документи і норми законів самостійно, а потім на свій страх і ризик намагаються втілювати отриману інформацію на практиці.

  Але не варто займатися самолікуванням. Наші експерти вже все зробили за вас!

  Бухгалтерський онлайн журнал Ютеко всебічно опрацьовує правову інформацію, використовує законодавчу аналітику і судовий аналіз. У рубриці Правові поради представлені зразки документів для оскарження рішень перевірок держорганів і приклади позовів. Експерти Uteka.ua сформулювали юридичні поради та згрупували їх за видами господарської діяльності: розбір правових ситуацій з бухгалтерією, укладання угод, трудові правовідносини, правові гарантії працівникам і власникам, як оскаржити штрафи, що робити при недоліках.

  Матеріали для рубрики Правові поради від Uteka.ua готують відомі податкові адвокати і аналітики-практики, які мають солідним практичним досвідом і високою професійною підготовкою, які мають наукові ступені кандидатів юридичних і економічних наук.

  Юридичним рекомендацій і роз'яснень від Ютеко можна довіряти!