• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

9 ключових факторів професійного становлення бухгалтера

11.04.2019 2040 0 6

1 из 1

Існує думка, що бухгалтер – професія нудна. На сторінках нашого видання ми повністю спростовуємо це твердження. Бухгалтери України, розповідаючи про свою професію, демонструють її багатогранність і творчість, підказують колегам, як досягти успіху в роботі, стати цінним співробітником для компанії та наставником для колег. Проаналізувавши історії успіху, ми виявили деякі закономірності та згрупували їх.

1 из 1

Навчання

Щоб стати професіоналом – без науки не обійтися. Курси, ВНЗ чи навчання онлайн? На просторах Інтернету багато рекламних пропозицій – від «гуру» бухгалтерської майстерності до курсів міжнародного рівня. Підвищуючи кваліфікацію або набуваючи первинних знань, варто задуматися над тим, яке підтвердження професійного рівня ви отримаєте на виході.

Просто бухгалтер чи бухгалтер з дипломом фахівця: у чому різниця? Що вибрати? А також поговоримо про назву посади керівника бухгалтерської служби та її код у Класифікаторі професій.

1 из 1

Багатоверстатник

Бухгалтер – кадровик – юрист, або Розплата за професіоналізм. Часто на бухгалтерів покладають додаткові обов'язки, що призводить до збільшення документообігу. Безліч документів, що супроводжують роботу бухгалтера в його нелегких буднях, може заплутати будь-кого. На допомогу вам приходить Uteka.

1 из 1

Точка неповернення

Складання доленосного наказу про облікову політику, від якого залежить прибуток підприємства, часто доручають бухгалтерам.

Чому він такий важливий? Що дає? Що в ньому прописувати? Відповіді та зразок документа 

1 из 1

Страх бухгалтера

Страх бухгалтера – це часті зміни в законодавстві, які призводять до блокування податкових накладних, помилок у звітності та, як наслідок, до перевірок і штрафів. Ми знаємо, що потрібно бухгалтерові сьогодні і як запобігти ризикам завтра.

1 из 1

Компетенції

Для того щоб тримати під контролем бухоблік підприємства, бухгалтер повинен володіти ключовою компетенцією – знати проведення.

1 из 1

Преференції

Робота бухгалтера – зовсім не мед. Вивчися, отримай диплом, звали на себе роботу «того хлопця», відстеж усі зміни в законодавстві, своєчасно все подай та правильно оформи. А що натомість? Натомість – преференції.

Що потрібно знати про оплату праці працівників бухгалтерії, про доплати, надбавки та премії, та які ще бонуси належать бухгалтерам.

1 из 1

Безпека

З бонусами розібралися. А як діяти далі? Право підпису, касові та інші документи, як уникнути помилок і не піддатися штрафам? Як правильно та безпечно піти у відпустку бухгалтерові?

1 из 1

KPI

Тепер про зростання. Який солдат не мріє стати генералом. Перш ніж піднятися кар'єрними сходами, ви повинні довести свою ефективність на посаді. Страшне слово KPI наводить жах на більшість бухгалтерів. Щоб підготуватися до оцінки ефективності роботи бухгалтера, розглянемо приклад.

1 из 1

План розвитку

І на завершення ми припасли для вас родзинку – готовий план кар'єрного росту бухгалтера. Кожен бухгалтер прагне посади головного бухгалтера, головний бухгалтер – посади фінансового директора. Проте одного бажання мало. Прагнення має бути підкріплене ще й новими знаннями, навичками, і не лише в бухгалтерській сфері. Обмеження, що стоять на шляху кар'єрного розвитку бухгалтера, живуть у його свідомості. Це те, про що він думає найчастіше.

Дієвий план для тих, хто рухається вперед

Щоб стати справжнім фіндиректором, головбухові треба навчитись дивитися на багато речей під іншим кутом. Як головбухові освоїти функціонал фіндиректора

Як скласти план особистого розвитку

Зростайте та розвивайтеся разом із нами!

1 из 1

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали