• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна продовжити строковий договір на час відпустки

Нове

09.11.2018 47 0 0

Ситуація. Роботодавець уклав із працівником строковий трудовий договір. Цей співробітник має такі самі права на отримання різних видів відпусток, як і працівники, з якими оформлено безстроковий трудовий договір. Проте на практиці можуть виникнути складнощі, якщо співробітник має намір узяти відпустку, яка закінчиться вже після закінчення строку трудового договору.

У чому запитання. Чи можна надати співробітникові відпустку, якщо його тривалість перевищує строк трудового договору?

Коротка відповідь. У цьому випадку все залежить від виду відпустки, яку має намір використовувати співробітник.

Ви уклали з працівником трудовий договір на певний строк. В останній день цього строку співробітника необхідно звільнити на підставі п. 2 ст. 36 КЗпП.

Що буде, коли співробітник не буде звільнений після закінчення дії договору?

Якщо в останній день дії трудового договору співробітник не буде звільнений, тоді вважається, що трудові відносини з ним продовжено на невизначений строк (ст. 391 КЗпП). Тобто строковий трудовий договір автоматично перейде до розряду безстрокових.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали