• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Компенсація телефонних розмов

21.05.2019 249 0 0

«Електронні витрати» підприємства: мобільний зв’язок, Інтернет, сайт

Позивач – товариство з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ); Відповідач – об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС в області (далі – ОДПІ).

Позивач оплачував послуги мобільного зв’язку, якими користувалися його працівники. Перелік цих послуг було визначено внутрішніми наказами по підприємству з огляду на виробничу необхідність та коло обов’язків працівників. За результатами податкової перевірки було встановлено, що Позивач не утримав та не сплатив ПДФО та військовий збір (далі – ВС), оплачуючи послуги мобільного зв’язку для працівників, виробничий характер яких не доведено. Тому ОДПІ прийняла податкове повідомлення-рішення (далі – ППР). Не погодившись із ним, ТОВ подало позов до суду.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 09.03.17 р., залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 20.07.17 р., позов задоволено: ППР визнано протиправними та скасовано. У касаційній скарзі ОДПІ просив скасувати ухвалені у справі судові рішення.

Позивач (ТОВ). Оплата послуг мобільного зв’язку, якими користувалися працівники ТОВ, обумовлена виробничою необхідністю. Наказом «Про впровадження мобільного зв’язку на підприємстві» передбачено забезпечити мобільним зв’язком працівників, які обіймають конкретні посади. Розпорядженням, прийнятим на виконання положень наказу, таким працівникам дозволено користуватися послугами мобільного зв’язку в позаробочий час та вихідні дні.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали