• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Складаємо договір підряду на будівельні роботи

Ви вирішили укласти договір будівельного підряду, але не знаєте, які умови до нього включити, щоб дотриматися всіх вимог законодавства? Наша стаття і наведений в кінці консультації зразок такого договору допоможуть вам у цьому.

За договором будівельного підряду (ст. 875 ЦК) одна сторона (підрядник) приймає на себе зобов'язання побудувати і здати у визначений строк об'єкт або виконати інші будівельні роботи, що відповідають проектно-кошторисній документації, а друга сторона (замовник) зобов'язується надати підряднику будівельний майданчик (фронт робіт), прийняти об'єкт будівництва або будівельні роботи та оплатити їх. Також до обов'язків замовника входить передача проектно-кошторисної документації підряднику (якщо за умовами договору цей обов'язок не покладено на підрядника).

Основні норми законодавства, що регулюють зобов'язання за цим договором такі:

Загальні умови укладання та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджені Постановою № 668 (далі – Загальні умови № 668).

Згідно з п. 5 Загальних умов № 668 договір будівельного підряду укладається в простій письмовій формі. При бажанні сторони можуть засвідчити його нотаріально.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали