• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи потрібно отримувати ліцензію для переробки побутових відходів

Акценти цієї статті:

  • у яких випадках необхідно оформляти ліцензію на переробку побутових відходів;
  • куди і з якими документами треба звертатися для отримання такої ліцензії.

Підприємство має намір займатися переробкою пластикових пляшок. Чи потрібна йому ліцензія на провадження такого виду діяльності?

Так, у такому разі суб'єкт господарювання (далі – СГ) повинен отримати ліцензію.

Згідно з наказом Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства від 19.09.06 р. № 308 (далі – Наказ № 308) ПЕТ (пластикові) пляшки належать до класу полімерів, а полімери, у свою чергу, – до твердих побутових відходів (перелік таких відходів наведено у формі № 1-ТПВ, затвердженій цим наказом).

Крім пластикових пляшок побутовими є всі відходи, які утворюються у процесі життєдіяльності людини в житлових і нежилих будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкісні, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем їх накопичення (ст. 1 Закону від 05.03.16 р. № 187/98-ВР, далі – Закон № 187).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали