Більше за темою:
Організація та проведення заходів для груп рівних у медичному КНП
Уряд вніс зміни до Ліцензійних умов у частині вимог до працівників аптек. Зокрема, оновлено вимоги до освіти та професійної підготовки фахівців, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами: до роботи в аптеках і аптечних пунктах тепер можуть залучатися фахівці з ширшим переліком відповідних кваліфікацій, визначених законодавством у сфері освіти та професійних стандартів.
У сільській місцевості та на територіях активних бойових дій відпуск лікарських засобів в аптеках (без виробництва лікарських засобів) можуть здійснювати фахівці з освітою не нижче ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю «Медсестринство» та сертифікатом за профілем «Фармація (роздрібна торгівля лікарськими засобами)».
Це рішення дозволяє аптекам ефективніше формувати команди, особливо в громадах із кадровим дефіцитом, і водночас забезпечує належну якість та безпеку фармацевтичної допомоги для пацієнтів.
КМУ
