• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Важливі роз'яснення держорганів на 20 вересня 2019 року

20.09.2019 1301 0 1

Форма № 1-ПВ, компенсація збитків за пошкоджені сільхозпосіви, податкова адреса, водопостачання, ліміт каси, оплата праці - фахівці Uteka зробили підбірку найбільш важливих роз'яснень в зручній табличній формі

 

Реквизиты    

Название  

 Суть разъяснения

1

Лист Держстату

від 08.07.2019 р.

№ 19.1.2-12/28-19

Як заповнювати форму № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки)

 

Як заповнювати формe № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці»

2

Лист ДФС від

11.09.2019 р.

№ 121/6/99-00-07-03-02-15/ІПК

Компенсація збитків за пошкоджені сільхозпосіви: чи нараховувати ПДВ?

 

Платник податків, який отримав оплату за завдані збитки, повинен нарахувати податкові зобов'язання, скласти податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних

3

Лист ДФС від

30.07.19 р.

№ 36336/6/99-99-14-05-01-15

Якщо податкова адреса не збігається з місцем провадження діяльності: що з РРО?

 

Якщо сплату за продукцію власного виробництва було проведено в бухгалтерії сільськогосподарського підприємства або касі відокремленого підрозділу, а відпуск товару – за адресою складу (виробничої дільниці тощо), то РРО в такому разі не застосовується

4

Лист ДФС від 04.09.2019 р.

№ 20/6/99-00-07-03-02-15/ІПК

За яких умов сума ПДВ у сплаченому рахунку за водопостачання включається до податкового кредиту

 

Якщо рахунок, що виставляється платнику податку за надані товари/послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, то такий рахунок для покупця/отримувача товарів/послуг є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до складу податкового кредиту без отримання ПН

5

Лист НБУ від

14.08.19 р.

№ 50-0006/42074

Встановлювати ліміт каси у 5-кратному розмірі для відповідних суб’єктів господарювання можна

 

Підприємства, які мають строк здавання готівкової виручки в банк, передбачений пп. 3 п. 48 Положення № 148, можуть визначати ліміт каси в п'ятикратному розмірі середньоденних надходжень готівки або її середньоденної видачі з каси

6

Лист Мінсоцполітики  від

21.05.2019 р.

№ 9602/0/2-19/52

Про оплату праці працівників централізованих бухгалтерій

 

Умови та розміри оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали