• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як відобразити в обліку результати документальної перевірки

30.07.2018 2058 0 1

Де закінчується мораторій

Результатом документальної податкової перевірки зазвичай є нарахування податкових зобов'язань і нарахування штрафних санкцій та пені. У консультації розглянемо, як відобразити в обліку підприємства нарахування, проведені за результатами перевірки найбільш поширених податків і зборів – податку на прибуток, ПДВ, ПДФО, військового збору (далі – ВЗ) та ЄСВ.

Результати документальної перевірки оформляються актом, а платникові направляється податкове повідомлення-рішення (далі – ППР). ППР служить підставою для відображення результатів перевірки в обліку.

На яку дату відображаються в обліку результати перевірки?

Якщо платник згоден із висновками та фактами, зазначеними в акті перевірки, і не збирається оскаржувати ППР в адміністративному та/або судовому порядку, то грошові зобов'язання за актом, а також суми штрафних санкцій і пені вважаються узгодженими і відображаються в обліку після закінчення 10 календарних днів, що настають за днем отримання ППР.

Якщо ж платник у встановлений строк розпочне процедуру оскарження, то податкові зобов'язання вважаються узгодженими і підлягають відображенню в обліку:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали