• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Після камеральної перевірки можна подати уточнюючий розрахунок

Позивач – підприємство, відповідач – ДФС.

09.06.16 р. орган ДФС провів камеральну перевірку електронної декларації під­приємст­ва з податку на прибуток за I квартал 2016 року. За її результатами був складений акт, згідно з яким підприємство порушило норми пп. 57.1.2, п. 137.3 ПК, що призвело до заниження в декларації податку на прибуток на суму 5 178 534 грн. 16.06.16 р. підприємство подало уточнюючий розрахунок (далі – УР), виправивши помилку у звітній декларації з урахуванням висновків акта перевірки. УР не був прийнятий від­повідачем у зв’язку з недоліками в оформленні, про що підприємство було проінфор­моване відповідним листом.

23.06.16 р. підприємство подало другий УР з аналогічними показниками, який був прий­нятий податковим органом.

05.07.16 р. на підставі акта перевірки податковий орган прийняв податкове пові­домлення-рішення (далі – ППР), яким збільшив підприємству грошове зобов’язання з податку на прибуток на 5 178 534 грн. і застосував штраф у розмірі 2 589 267 грн.

Підприємство звернулося до суду з позовом про скасування ППР. Суд першої інстанції задовольнив позовні вимоги підприємства і скасував ППР. Податковий орган подав апеляційну скаргу

Позивач. Підприємство подало УР до декларації за I квартал 2016 року, який був прийнятий податковим органом (23.06.16 р.). Тим самим підприємство самостійне усунуло порушення, зафіксовані в акті камеральної перевірки, а відповідач проти­правно не врахував ці обставини при винесенні оскаржуваного ППР.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали