• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відповіді на деякі запитання, щодо ЦПД, що виникають у практикуючих бухгалтерів

31.08.2018 1802 0 0

Приховані трудові правовідносини: чим ризикує роботодавець?
Робота за ЦПД, як уникнути штрафів Держпраці
ЦПД - визнання трудовим: права Держпраці чи перевищення повноважень

Час від часу, у кожного бухгалтера виникають запитання, на які, ніби й знаєш правильну відповідь, але хочеться щоб хтось підтвердив її.  І зараз ми з Вами переконаємося, що Ваші відповіді, що пов’язані із ЦПД, були - правильними.

Чи потрібно відображати щойно укладений  ЦПД (ще немає ані актів виконаних робіт, ні оплати. Наприклад, договір укладений 22.06.2018 року, а акт виконаних робіт виписаний 28.08.2018 року, оплата здійснена 29.08.2018 року) в 1ДФ?

Ні, не потрібно. Це вбачається з наступного.

Зазирнемо до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (наказ МінФіну від 13.01.2015 № 4, що зареєстрований в Мінюсті, далі - Порядок № 4). 

Згідно з п.п.3.7 п.ІІІ Порядку № 4, графа 6  (дата прийняття на роботу) заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймались на роботу у звітному періоді. Графа 7 (дата звільнення з роботи) заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. 

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали