• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна працівника, який знаходиться у відрядженні, направити в інше відрядження?

Працівник знаходиться у відрядженні. У підприємства виникла необхідність послати його в інше відрядження для вирішення проблеми, що виникла несподівано. Чи можна це зробити до повернення працівника на підприємство?

Як правило, необхідність «перекинути» працівника з одного відрядження в інше виникає, коли підприємству потрібно терміново вирішити те чи інше питання, а відряджуваний працівник знаходиться або вже в тому регіоні, куди треба терміново їхати, або неподалік.

У такій ситуації необхідно внести зміни до первинного наказу (розпорядження) про направлення працівника у відрядження, доповнивши його новим пунктом призначення і новим завданням. Зазначені зміни оформляються також наказом (розпорядженням).

Звичайно, треба сповістити про це самого працівника (по телефону) і направити йому відповідний наказ (розпорядження) засобами факсимільного зв'язку, електронною поштою або у Viber. Адже ознайомити його під підпис із наказом про його направлення в інше відрядження не вдасться.

Підставою для видання наказу (розпорядження) про відкликання працівника з відрядження і направлення його в інше відрядження або про зміну мети відрядження буде доповідна (службова) записка на ім’я керівника підприємства. Її складає керівник підрозділу за основним місцем відрядженого працівника. 

Наприклад, працівник був направлений у відрядження до м. Києва. А для виконання нового завдання його необхідно направити ще й до м. Житомира. У цьому випадку формулювання наказу (розпорядження) про внесення змін до первинного наказу (розпорядження) про направлення працівника у відрядження може бути таке:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали