• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна надати співробітникові частину соціальної відпустки разом із щорічною відпусткою?

25.06.2018 281 0 2

Співробітниця іде у щорічну відпустку на 14 днів. Вона просить приєднати до цих днів частину соціальної відпустки (5 днів), оскільки у неї двоє дітей до 15 років. Чи можна розбивати соціальну відпустку на частини?

Ні, ділити соціальну відпустку на частини не можна. Але давайте в усьому розберемося по порядку.

Чи можна надавати щорічну відпустку разом із соціальною?

Почнемо з того, що надавати чергову відпустку разом із соціальною відпусткою закон не забороняє. Співробітниці, яка має двох дітей, належить 10 календарних днів (далі – к. д.) соціальної відпустки (ст. 1821 КЗпП; ст. 19 Закону від 15.11.96 р. № 504-96-ВР, далі – Закон № 504).

Для довідки. На відміну від щорічних відпусток, соціальна відпустка на дітей надається за календарний, а не за робочий рік. Її можна взяти протягом року у будь-який час, незалежно від відпрацьованого періоду і дати народження дітей (лист Мінсоцполітики від 05.08.16 р. № 435/13/116-16, далі – Лист № 435).

Чому соціальну відпустку не можна ділити на частини?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали