• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна оплатити листок непрацездатності, виданий в іншому населеному пункті?

25.06.2018 1005 0 1

Співробітник підприємства приніс лікарняний, виданий у період його відпустки лікувальним закладом іншої області. Чи може підприємство оплатити такий лікарняний?

Так, може оплатити, якщо лікарняний листок оформлено належним чином.

Нагадаємо загальний порядок і пояснимо, на що саме ви повинні звернути увагу.

Видача листків непрацездатності регламентована Інструкцією про порядок видачі документів, що свідчать про тимчасову непрацездатність, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.01 р. № 455 (далі – Інструкція № 455).

Пунктом 1.3 Інструкції № 455 установлено коло, яким видається листок непрацездатності осіб. Це громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які проживають в Україні та працюють на умовах трудового договору (контракту) у будь-якого роботодавця (у т. ч. у фізособи або в іноземних дипломатичних представництвах і консульських установах тощо).

Листок непрацездатності видається лікуючим лікарем при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу непрацездатного (п. 1.6 Інструкції № 455).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали