• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може сумісник працювати у підприємця тільки по суботах?

Підприємець хоче прийняти працівника за сумісництвом, але з умовою, щоб той працював тільки по суботах. Чи може підприємець укласти із сумісником трудовий договір на таких умовах?

Так, може. Трудове законодавство це дозволяє.

Ось аргументи, які підтвердять правомірність такого рішення.

По-перше, працівник має право укласти трудовий договір з одним або з кількома роботодавцями, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін (ч. 2 ст. 21 КЗпП). При цьому одне місце роботи для нього буде основним, а на інших він працюватиме за сумісництвом. Таким чином, сумісництво – це виконання на умовах трудового договору іншої роботи у вільний від основної роботи час (п. 1 Положення, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну від 28.06.93 р. № 43). 

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали