• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Листок непрацездатності подано після звільнення працівника: чи приймати його

27.05.2019 277 0 0

Колишній працівник підприємства, який звільнився за власним бажанням, подав листок непрацездатності із запізненням, але за той період, коли він ще працював. Чи має право бухгалтерія приймати такий лікарняний?

Нагадаємо, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги зі страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їхніх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою. Це право виникає, зокрема, з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування і день звільнення) і закріплене ч. 1 ст. 19 Закону від 23.09.99 р. № 1105-XIV «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 1105).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали