• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Перевезення вантажів автомобілем співробітника: як заповнити ТТН?

28.08.2018 105 0 0

ТТН як підтвердження реальності перевезення (правила та зразки заповнення)

Директор торговельного підприємства іноді доставляє товари на склад покупців своїм особистим автомобілем. Чи треба оформляти ТТН у цьому випадку?

Так, треба. Нормативні акти не містять будь-яких винятків із цього приводу.

Доставка товарів покупцям, навіть якщо це робить директор на особистому автомобілі, є не чим іншим, як доставкою, яку здійснює підприємство-продавець. Як зазначено в Листі Мінінфраструктури від 03.09.13 р. № 10092/25/10-13, таке перевезення вантажів не вважається перевезенням для власних потреб. Крім того, згідно з п. 11.4 Правил № 363 ТТН оформляється незалежно від умов оплати роботи автомобіля.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали