• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може одна підзвітна особа відзвітувати за іншу?

Працівник 20.09.17 р. отримав гроші під звіт на придбання товарів для потреб підприємства. Цього ж дня він придбав товари і передав їх підприємству. Проте в законодавчо встановлений строк працівник не зміг подати до бухгалтерії Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі – Звіт), оскільки отримав травму. Чи може цей працівник передати Звіт і залишок невитрачених грошей через іншого працівника підприємства?

Нагадаємо, що форма Звіту і Порядок його складання затверджені наказом Мінфіну від 28.09.15 р. № 841 (далі — Порядок № 841). Згідно з п. 6 Порядку № 841 Звіт подається підзвітною особою, яка отримала такі кошти на підприємствах усіх організаційно-правових форм або від самозайнятої особи.

У цьому випадку звіт повинен бути поданий до бухгалтерії до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем придбання товарів, тобто не пізніше 27.09.17 р.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали