• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Витрати минулого року оплачені в поточному році: чи можна їх урахувати для цілей оподаткування?

Підприємець на загальній системі оподаткування в лютому 2017 року оплатив витрати, які пов’язані з доходами, отриманими минулого року. Чи може він включити сплачену суму до складу витрат для визначення чистого оподатковуваного доходу поточного року?

Нагадаємо, що для підприємців на загальній системі об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом, отриманим від господарської діяльності (виручка у грошовій і натуральній формі), і документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов’язаними з такою діяльністю (п. 177.2 Податкового кодексу, далі – ПК). Свої доходи і витрати підприємець фіксує в Книзі обліку доходів і витрат (далі – Книга), причому в обов’язковому порядку (п. 177.10 ПК). Порядок ведення книги затверджено наказом Міндоходів від 16.09.13 р. № 481 (далі – Порядок № 481).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали