• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли виникає право на податковий кредит за авіаквитком: на дату його оформлення чи на дату подання авансового звіту?

Директор підприємства 24.05.16 р. відправився у відрядження, повернувся 01.06.16 р. Наступного дня, тобто 02.06.16 р., директор подав до бухгалтерії підприємства затверджений ним авансовий звіт і підтвердні документи: авіаквитки за 24.05.16 р. та 31.05.16 р. У якому періоді підприємство може відобразити податковий кредит на підставі цих авіаквитків: у травні (за датою їх оформлення) чи у червні – за датою подання авансового звіту?

Мається на увазі ситуація, коли квиток купується за готівковий розрахунок і при цьому покупцеві не видається податкова накладна (далі – ПН).

Нагадаємо, що без наявності ПН підприємство може відображати податковий кредит, зокрема, на підставі транспортних квитків (без обмеження за сумою). Такі квитки (крім тих, форма яких установлена міжнародними стандартами) повинні містити загальну суму платежу, суму ПДВ та ІПН продавця (п. 201.11 Податкового кодексу, далі – ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали