Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Спецпроєкт «Охорона праці як об’єкт перевірок Держпраці»

24.12.2019 577 0 4


1 из 1

На сьогодні в законодавстві немає повного переліку питань з охорони праці, з яких проводиться відповідна перевірка на підприємствах, в установах та організаціях України. Установлено вимоги, дотримання яких є обов’язковим, а вже самі інспектори визначають коло питань для перевірки.

У запропонованому спецпроєкті ми даємо чітку структуру побудови служби / управління охорони праці для бізнесу, сільськогосподарських та бюджетних підприємств. Наводимо перелік документації, необхідної для кожного окремого виду господарської діяльності.

Ви отримуєте чи не найповніший перелік примірних інструкцій для різних посад і професій. Крім того, ви зможете скачати бланки актів для різних випадків.

Проаналізовано та запропоновано до вашої уваги ті проблемні питання, які виявлено під час перевірок, а також найчастіші порушення.

Із наведених статистичних даних ви зрозумієте важливість питання охорони праці. Аналіз перспективного законодавства на 2020 рік дозволить визначити прогалини з питань охорони праці на вашому підприємстві, а зміст спецпроєкту – усунути їх, та запобігти негативним наслідкам, що, у свою чергу, збереже нерви керівництва та фінанси — підприємства.

Для ознайомлення зі Спецпроєктом не забувайте вводити свій логін та пароль або оформити передплату.

З питань придбання звертайтеся за тел. +38(044) 334-62-70

Кращі матеріали