З 20 листопада 2024 року набули чинності зміни до Порядку видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2019 № 104 (далі – Порядок).
Зазначені зміни спрямовані на вдосконалення правового регулювання відносин у сфері видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком (далі – висновок), та приведення процедури його видачі у відповідність до Закону від 17.02.2022 № 2073-IX «Про адміністративну процедуру».
Звертаємо увагу, що вказаними змінами, окрім іншого, передбачено:
Принагідно інформуємо, що висновок оформлюється в електронній формі із використанням кваліфікованого сертифіката відкритого ключа відповідно до вимог законодавства в одному примірнику за формою, затвердженою Мінекономіки та направляється резиденту або його уповноваженому представнику засобами поштового зв’язку та/або через відповідні електронні сервіси Мінекономіки чи засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.
Мінекономіки
Приєднуйтесь до Uteka у Telegramm