• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Укрзалізниця офіційно затвердила нові ціни на квитки

27.03.2019 417 0 0

Укрзалізниця розділить поїзди на класи. Які переваги це надасть пасажирам

Укрзалізниця заборонила повернення квитків онлайн


Укрзалізниця може сміливо підвищувати тарифи на проїзд - це передбачив уряд.

Підвищення вартості квитків на потяги затверджено згідно з фінансовим планом «Укрзалізниці» на 2019 рік. Документ був прийнятий Кабінетом міністрів України і офіційно дозволив подорожчання пасажирських перевезень на 13-21% в залежності від типу вагона і категорії проїзду.

У фінансовому плані УЗ кажуть, що ціни виростуть вже з 1 квітня 2019 року.

В результаті зазначеного підвищення цін на квитки в поїздах, Укрзалізниця отримає збільшену прибуток від перевезень пасажирів. У рік ця сума складе 10,14 мільярда гривень.

Також з 1 квітня поточного року фінансовим планом передбачено підвищення тарифів і на вантажні перевезення на 14,2%. Нещодавно проти такого підвищення були представники бізнес-сфери, які регулярно користуються послугами вантажоперевезень.

Раніше Укрзалізниця вже побічно підвищувала вартість квитків, збільшуючи ціни на постільну білизну та напої для пасажирів поїздів далекого прямування. Комплект постільної білизни подорожчав з 30 до 50 гривень.

Поки в підприємства не вирішили, яким чином підвищувати тарифи так, щоб «не зачепити незахищені верстви населення, які менш платоспроможні, і яким чином врівноважити якість і вартість перевезень».

Правда, у підприємства є варіант - можна розділити пасажирські поїзди на класи комфорту і зручності і підвищити ціни на квитки по-різному.

Так, послуга поїздки у вагоні комфортного класу буде дорожче, ніж, наприклад, в плацкартному вагоні.

http://politeka.net

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали