Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Міноборони запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов'язаних, призовників і резервістів

20.05.2024 48 0 0

18 травня набував чинності оновлений Закон від 21.10.1993 № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». 

З цього часу всі військовозобов'язані віком 18–60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності). 

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. 

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів. 

Онлайн – через застосунок «Резерв+». Він доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня. 

«Резерв+» надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі «Оберіг». Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. 

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе. 

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. 

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток. 

З 18 червня у застосунку «Резерв+» також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста. 

З усіх питань щодо роботи застосунку можна буде звертатися у службу підтримки, яку забезпечує Міноборони. 

Міноборони

1 из 7

Приєднуйтесь до Uteka у Telegramm

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали