• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зміни в процедурі зупинення реєстрації податкових накладних: проект ДФС

28.03.2019 601 0 0

Оскарження відмови в реєстрації ПН/РК: судовий порядок


ДФСУ розробила Проект постанови КМУ «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117».

Основною метою розробки цього проекту є удосконалення порядку моніторингу податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію в ЄРПН.

Зазначений проект передбачає внесення змін до ознак, у разі відповідності яким податкові накладні/розрахунки коригування не підлягають моніторингу, а саме:

  • другу ознаку доповнено такою умовою: «сума ПДВ (крім суми ПДВ, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України), сплаченого у попередньому місяці, більше 20 тис. гривень»;
  • третя ознака, окрім рівностей D>0,05, Р<Рм х 1,4, передбачає одночасне виконання ще й такої умови: загальна сума ПДВ, сплаченого платником податку та його відокремленими підрозділами, якими подано податкову накладну/розрахунок коригування на реєстрацію в ЄРПН, за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну/розрахунок коригування, (крім суми ПДВ, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України), становить більше 400 тис. грн.

Крім того, в проекті є уточнення щодо порядку оскарження рішень комісій ДФС регіонального і центрального рівнів. Зокрема, визначено, що рішення комісії центрального рівня про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, про неврахування таблиці даних платника податку може бути оскаржено у судовому порядку. Тобто, в адміністративному порядку відповідні рішення комісій зазначеного рівня оскаржуються не будуть.

http://sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали