• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Індексацію будуть нараховувати понад мінімальний розмір зарплати

25.03.2019 322 0 0

Мінімальна зарплата - 2019: на що впливає

Яка відповідальність за порушення в обчисленні індексації зарплати?


На сайті Міністерства соціальної політики для громадського обговорення розміщено проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій забезпечення мінімальної заробітної плати та оплати праці на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці.

Як йдеться в Пояснювальній записці, проектом врегульовується питання щодо складових зарплати, які не враховуються для визначення її мінімального розміру, зокрема доплата за роботи працівникам, зайнятих на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, в несприятливих умовах та умовах підвищеного ризику для життя і здоров'я у відповідності до ст. 100 КЗпП, суми індексації заробітної плати, а також доплати за суміщення професій (посад), виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника.

Також врегульовується питання щодо визначення на рівні угод та колективних договорів переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці та умовах підвищеного ризику для життя та здоров'я, які передбачають оплату в підвищеному розмірі.

http://www.msp.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали