• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Укладення ОСББ та ЖБК платних договорів: чи втрачається статус «неприбутковості»?

22.11.2018 238 0 0

Асоціації ОСББ: правові аспекти
Асоціація ОСББ: особливості обліку
Чи обов'язково оформляти трудові відносини з головою ОСББ?
Працівник ОСББ звільняється: чи потрібно виплачувати компенсацію за відпустки?

Укладення ОСББ та ЖБК, які мають статус неприбуткової організації, договорів про право доступу на платній основі до інфраструктури багатоквартирного житлового будинку та їх виконання не є підставою для виключення таких організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, якщо дотримано норми законодавства, що регулюють діяльність відповідних неприбуткових організацій, п. 133.4 ст. 133 ПКУ, і отримані доходи від надання права доступу до інфраструктури багатоквартирного житлового будинку неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 09.11.2018 р. № 4770/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо відповідності вимогам для перебування у статусі неприбуткової організації у разі укладення об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами (далі - ОСББ та ЖБК) договорів про право доступу на платній основі до інфраструктури багатоквартирного житлового будинку та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали