• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Одночасна реалізація підакцизних та продовольчих товарів: чи можливо використовувати один РРО?

24.02.2021 41 0 1

ФОП, яка застосовує загальну систему оподаткування здійснює роздрібну торгівлю підакцизних товарів та використовує РРО, то через такий РРО разом з підакцизними дозволено проводити реалізацію продовольчих та непродовольчих товарів.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 11.01.2021 р. № 123/ІПК/99-00-07-05-01-06

Державна податкова служба України розглянула звернення ФОПКупенка В.І.від 03.11.2020 б/д(вх. ДПС № 3367/ІПК/6від 06.11.2020) щодо надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє таке.

Щодо необхідності застосування окремо декількохреєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) при реалізації підакцизних товарів та продуктів харчування (питання 1 та 3).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали