Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ПДФО необхідно сплатити за місцем знаходження структурного підрозділу, а військовий збір - за місцем реєстрації юридичної особи

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) податковим агентом - юридичною особою, зараховується до відповідного бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі (ст. 64 Бюджетного кодексу).

Про це повідомляє прес-служба ГУ ГФС в Луганській області.

ПДФО, нарахований працівникам неуповноваженого відокремленого підрозділу (структурного підрозділу, розташованого в іншій територіально-адміністративної одиниці), юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу (абзац 2 підпункту 168.4.3 Податкового кодексу).

Ця норма Кодексу регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету. А оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, її не можна застосовувати до військового збору.

Таким чином, військовий збір юридична особа як за себе, так і за відокремлений підрозділ перераховує до бюджету за своїм місцезнаходженням (місцем реєстрації).

Джерело: http://irtafax.com.ua/news/2016/02/20...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали