• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зміна ціни після передачі продукції комерційному агенту: що з ПДВ?

ред. Uteka.ua

26.07.2017 113 0 0

ДФС у листі від 18.07.2017 р. N 1257/6/99-99-15-03-02-15/ІПК нагадала, що зменшення суми податкових зобов'язань платника податку - постачальника в разі зміни суми компенсації вартості товарів/послуг, наданих особам, що не були платниками цього податку на дату такого постачання, дозволяється лише при поверненні раніше поставлених товарів у власність постачальника з наданням отримувачу повної грошової компенсації їх вартості, у тому числі при зниженні ціни, за якою продукція була передана до комерційного агенту - неплатника ПДВ для реалізації покупцям.

Таким чином, постачальник при передачі товару комерційному агенту - неплатнику ПДВ для подальшої реалізації зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ, виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.4 статті 189 ПКУ, та скласти і зареєструвати в ЄРПН податкову накладну. Послідуюче корегування податкових зобов’язань з ПДВ може здійснити з урахуванням вимог статті 192 ПКУ.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали