• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Фізособи-єдинники мають привести види діяльності у відповідність до КВЕД ДК 009:2010

11.02.2019 371 0 0


Єдиний податок: хто може стати платником?
Чи має право дочірнє підприємство залишатися на спрощеній системі оподаткування після переходу материнського на загальну систему?
Оподаткування перехідних операцій у разі зміни системи оподаткування


Головне управління ДФС нагадує фізособам-єдинникам про необхідність погодження видів діяльності із чинним КВЕД ДК 009:2010, прийнятим замість КВЕД ДК 009:2005 (втратив чинність). Види економічної діяльності на основі КВЕД ДК 009:2010 обов’язково наводяться у заяві про обрання спрощеної системи або перехід до першої – третьої груп єдинників. Згідно з пп. 298.2.3 ПК у разі провадження видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, єдинники зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів із 1-го числа місяця, що настає за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.

Податківці пропонують підприємцям, які не змінили види діяльності за КВЕД ДК 009:2010, з метою уникнення порушень умов перебування на спрощеній системі звернутися до органів реєстрації та погодити із чинним класифікатором реєстраційні дані з обраних видів діяльності. Відповідні зміни слід відобразити і в заяві до територіального фіскального органу за місцем реєстрації

http://www.kh.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали