• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Співробітник відновлений на роботі: чи подавати повідомлення до органу ДФС?

09.10.2018 80 0 1

Ситуація: співробітник відновлений на роботі за рішенням суду. Підприємство виконало рішення суду – був виданий наказ про відновлення цього співробітника на роботі та внесений відповідний запис до його трудової книжки.

У чому питання: чи потрібно подавати повідомлення до органу ДФС про прийняття цього співробітника на роботу?

Коротка відповідь: Ні, не потрібно.

Аргументуємо свою позицію, докладніше розглянувши цю ситуацію і давши відповідь на ряд запитань.

У які строки та якими документами роботодавець повинен оформити відновлення співробітника на роботі за рішенням суду?

Згідно з ч. 7 ст. 235 КЗпП, рішення суду про відновлення на роботі незаконно звільненого співробітника має бути негайно виконане. Тобто виконувати це рішення треба не з моменту набуття ним законної чинності, а з моменту оголошення на судовому засіданні.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали