Помилки в повідомленні про прийнятих працівників: як виправити
До обов'язку роботодавця входить повідомлення органу ДФС про приймання нового працівника (ст. 24 КЗпП). На практиці нерідко виникають ситуації, коли до цього повідомлення треба внести ті або інші зміни (наприклад, якщо в ньому була допущена помилка в прізвищі прийнятого працівника або в номері наказу і т. д.). Як правильно внести виправлення до відправлених повідомлень, читайте в консультації.
Способи подання повідомлення
Відповідно до Постанови № 413 повідомлення про приймання працівника на роботу (далі – повідомлення) подається власником підприємства або уповноваженим ним органом (особою) чи фізособою-підприємцем до територіального органу ДФС за місцем обліку платника ЄСВ. Форму повідомлення наведено в додатку до Постанови № 413.
Повідомлення подається до початку роботи працівника, з яким укладено трудовий договір, одним із таких способів:
- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
- на паперових носіях разом із копією в електрон-ній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п'ятьма особами.
Відповідальність роботодавця
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року