• Швидкий пошук надійних рішень
  і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рубрика:

Оподаткування сільгосппідприємств

Рубрики розділу:

  Оподаткування сільгосппідприємств

  Оподаткування сільгосппідприємств має безліч правил, регуляторних нюансів і неоднозначних моментів, що вимагають від бухгалтерів хорошої орієнтації в галузевому та податковому законодавстві, постійного відстеження та врахування змін, що з'являються в ньому.

  Електронний журнал Uteka надає повний спектр найактуальнішої інформації відносно особливостей сплати податків сільгосппідприємствами.

  Сільгоспвиробники при виконанні певних вимог можуть обрати єдиний податок або ж перебувати на загальній системі оподаткування.

  Від такого вибору залежать податки сільськогосподарських підприємств.

  Сільгоспвиробники – єдинники третьої групи сплачують єдиний податок незалежно від частки вироблених сільськогосподарських товарів, єдинники четвертої групи – сільськогосподарський податок, сільгосппідприємства-загальносистемники – податок на прибуток.

  Сільськогосподарські підприємства – платники ПДВ знайдуть у статтях нашого видання корисні рекомендації експертів із питань:

  •           нарахування ПДВ з урахуванням виду діяльності;

  •           використання коштів зі спецрахунків;

  •           правильного заповнення податкових накладних;

  •           своєчасної здачі декларації.

  Сільськогосподарський податок

  Рекомендації, які ви почерпнете на сайті, не тільки дозволять вам узнати, коли вигідний і доречний єдиний сільськогосподарський податок, але також допоможуть уникнути штрафних санкцій.