• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна надати відпустку сумісникові?

На підприємстві працюють сумісники. Чи належить їм щорічна відпустка, і якщо так, то якої тривалості?

Так, працівникам-сумісникам належить щорічна відпустка тривалістю не менше 24 календарних днів.

Право сумісника на відпустку закріплене в ст. 2 Закону від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі – Закон № 504): адже такий працівник перебуває в трудових відносинах із роботодавцем.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали