• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може фізособа працювати на посаді директора на різних підприємствах?

21.12.2018 503 0 1

Гарячі питання трудових правовідносин


Директор комерційного підприємство хоче працювати за сумісництвом на іншому підприємстві також на посаді директора. Чи не буде це порушенням чинного законодавства?


Ні, не буде, якщо дотриматися вимог Закону від 06.02.18 р. № 2275-VIII (далі – Закон № 2275). Пояснимо, що треба зробити.

Згідно із ч. 5 ст. 40 Закону № 2275 член виконавчого органу товариства (директор) не може без згоди загальних зборів учасників або наглядової ради бути членом виконавчого органу або наглядової ради іншого суб'єкта господарювання, який провадить діяльність у тій же сфері, що й товариство (ч. 5 ст. 40 Закону № 2275).

Із цього випливає, що коли ці два підприємства провадять діяльність в одній сфері, необхідно буде оформити протокол загальних зборів із фіксацією згоди учасників на таку роботу.

Обмеження на роботу за сумісництвом для працівників державних підприємств, установ, організацій установлено постановою КМУ від 03.04.93 р. № 245. Дія цієї постанови не стосується працівників комерційних підприємств.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2592 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали