• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи виключаються лікарняні при розрахунку відпусткових?

Співробітник збирається в чергову відпустку. У розрахунковому періоді в нього був лікарняний. Чи виключаються дні хвороби і сума лікарняних при розрахунку середньої зарабітної плати для оплати днів щорічної чергової відпустки?

Ні. У фактичний заробіток, який служить базою для розрахунку відпусткових або компенсації за дні невикористаної відпустки, включаються виплати за час, коли за працівником зберігався середній заробіток (відпустки, відрядження і т. д.), а також суми допомоги з тимчасової непрацездатності (п. 3 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали