• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Витрати на зв'язок та інтернет

Сьогодні неможливо уявити собі роботу підприємства без зв'язку (стаціонарного та мобільного) та Інтернету. Тому в підприємств закономірно виникає запитання про порядок обліку таких витрат. Розглянемо різні нюанси, пов'язані з витратами на використання телефонного зв'язку та Інтернету в офісі.

Нині мобільний зв'язок став, безумовно, невід'ємною частиною життя не тільки кожної людини, але й кожного підприємства. Адже переваги його використання величезні: підприємство (в особі його працівників) може зв'язатися з потрібним йому клієнтом, контрагентом тоді, коли йому потрібно.

Які існують варіанти використання працівниками підприємства мобільного зв'язку для вирішення виробничих питань?

Назвемо найпоширеніші:

  • телефонні апарати та номери (SIM-картки) числяться на балансі підприємства та видаються працівникам;
  • працівники надають в оренду свої телефонні апарати, а SIM-картки, які їм видаються, знаходяться на балансі підприємства;
  • працівники надають в оренду підприємству і телефони, і номери (SIM-картки);
  • працівники ведуть службові розмови зі своїх телефонів і за свої гроші, а підприємство після закінчення місяця виплачує їм певну компенсацію. При цьому сума такої компенсації може бути прописана у внутрішньому документі підприємства.

При будь-якому із цих варіантів видається відповідний наказ. У наказі, складеному в довільній формі та підписаному керівником підприємства, указуються:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали