• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи треба подавати повідомлення за формою № 20-ОПП у разі придбання приміщення, здачі його в оренду, відкриття у ньому магазину?

Підприємство придбало у власність нежитлове приміщення, одну частину якого відразу здало в оренду, а у другій половині через деякий час відкрило роздрібний магазин. Чи треба у цьому випадку подавати органам ДФС повідомлення за формою № 20-ОПП?

Так, підприємство зобов'язане повідомити орган ДФС про всі ці події. Пояснимо чому.

Обов'язок платника податків повідомляти орган ДФС за основним місцем обліку про всі об'єкти оподаткування й об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, передбачений п. 63.3 Податкового кодексу (далі – ПК) та Порядком, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588).

Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, або ті, через які проводиться діяльність, подається за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за формою № 20-ОПП), наведеною в додатку 11 до Порядку № 1588.

Повідомлення за формою № 20-ОПП подається:

  • при взятті на облік;
  • при виникненні нового об'єкта оподаткування;
  • при зміні відомостей про об'єкт оподаткування, а саме зміні типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали