Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як підготуватися підприємству до можливої мобілізації директора?

13.06.2024 442 0 2

Ситуація. Директор нашого підприємства – військовозобов’язаний. Нещодавно він пройшов за направленням Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК) обстеження військово-лікарської комісією та був визнаний придатним до військової служби. Є всі передумови, що не сьогодні-завтра директора мобілізують, оскільки підстав для отримання відстрочки у нього немає.

У чому проблема? Оскільки директор – ключова посадова особа для підприємства, ми хотіли б заздалегідь знати, які дії потрібно виконати, якщо директор отримає повістку про мобілізацію, щоб потім не робити все похапцем. На які моменти нам потрібно звернути увагу та які проєкти документів можна підготувати вже зараз?

Про що стаття? Ці та інші запитання виникають у багатьох підприємств та їх власників. У консультації ми розглянемо, які дії потрібно буде вжити підприємству в разі мобілізації директора. За підсумками наших рекомендацій ви зможете підготувати проєкти необхідних документів заздалегідь. А деякі дії можна буде виконати вже зараз.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали