• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи є податковий кредит у комісіонера в разі придбання маркетингових послуг?

Комісіонер, діючи на підставі договору комісії на продаж, реалізує товар комітента. Для просування цього товару комісіонер придбаває за власний рахунок рекламні та маркетингові послуги. Чи може комісіонер відобразити податковий кредит із ПДВ при придбанні таких послуг, і чи повинен він нарахувати податкові зобов'язання згідно з п. 198.5 Податкового кодексу (далі – ПК)?

Нагадаємо загальний порядок. Платник ПДВ у момент придбання товарів (послуг) може віднести суму сплаченого ПДВ до податкового кредиту – за наявності зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної, отриманої від постачальника таких товарів (послуг) (п. 198.2, 198.6 ПК). Якщо ж придбання використовуватимуться в неоподатковуваних операціях або негосподарській діяльності, тоді платник ПДВ повинен нарахувати податкові зобов'язання (п. 198.5 ПК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали