• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Заповнюємо реквізит «Призначення платежу» у платіжному дорученні

Акценти цієї статті:

  • платіжне доручення заповнюється платником при перерахуванні грошей отримувачеві та містить інформацію про платіж;
  • платіжне доручення заповнюється працівником, відповідальним за перерахування коштів, за формою додатка 2 до Інструкції, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.04 р. № 22 (далі – Інструкція № 22);
  • якщо реквізит «Призначення платежу» не заповнений, платіжне доручення не буде виконане;
  • помилка, допущена в цьому реквізиті, може призвести до штрафних санкцій за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання.

Навіщо складається платіжне доручення

Що таке платіжне доручення?

Платіжне доручення – це розрахунковий документ, що містить письмове доручення платника обслуговуючому банку списати зі свого рахунка зазначену суму коштів на рахунок отримувача (п. 1.4 Інструкції № 22).

Платіжне доручення заповнюється за формою, наведеною в додатку 2 до Інструкції № 22.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали